Presunúť na hlavný obsah

Na vianočnom večierku som spoznal tajomnú ženu: Sex s ňou bol iný a to mám toho za sebou pomerne dosť

Sex

Bol som pozvaný na vianočný večierok môjho klienta, ani vo sne by mi nenapadlo, že práve tam stretnem túto záhadnú ženu.

Vždy som chcel byť úspešný muž a viesť firmu, ktorá mi zabezpečí pocit, že sa viem dostatočne postarať o svoju budúcu rodinu. Čím viac sa mi začalo dariť, tým viac som si všímal aj to, že som pre ženy atraktívnejší. Vedel som, že v skutočnosti je pre ne atraktívna moja kreditka, ale v mladosti som to neriešil, keď som sa nechcel viazať a užíval som si všetky benefity. Časom som sa usadil, ale dodnes si nie som istý, či ma moja žena skutočne miluje, alebo je len z tejto kategórie žien, ktoré sa chcú mať dobre.

Čítajte tiež: Robila som mu spoločnosť na služobke: Vždy po sexe sa stala vec, vďaka ktorej ma doslova nosil až na rukách

Na vianočnom večierku som spoznal tajomnú ženu

Na spomínanom vianočnom večierku u klienta mi do oka padla žena, pôsobila veľmi tajomne a zároveň nedostupne. Mám už deti a nechcel som nič vyhľadávať, žiaden flirt, ani zvádzanie, ale čosi ma k nej stále priťahovalo a ja som z nej nevedel spustiť zrak. Bola zadaná. 
Počas večera sme sa však natoľko zblížili, že sme nevedeli odolať chémii a niečo sa medzi nami udialo. Nikto s tým nerátal, ale asi to tak malo byť. 

Sex s ňou bol iný a to mám toho za sebou pomerne dosť

Obidvaja sme v tom mali jasno – nechceli sme si nabúrať vzťahy, nechceli sme mimo tejto jednej noci nič viac spolu mať, ale jednoducho sme sa nevedeli jeden druhému ubrániť. Sex s touto ženou bol úplne iný, ako som za celý život zažil. Bol plný vášne a dotykov, aké som od ženy nikdy necítil. Zrazu som mal pocit, že ma niekto miluje a ako keby sme sa poznali večnosť, ako keby sme k sebe patrili. Cítil som šialené pobláznenie. Tej žene som sa páčil taký, aký som, neriešila, čo ju so mnou čaká, čo jej môžem kúpiť, kam ju pozvem a ako sa bude mať dobre. 

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Pochopil som, že celý život so mnou ženy spávali, ale nie kvôli mne, ale kvôli peniazom a až teraz som pocítil ten rozdiel v milovaní. Bola to noc, na ktorú nikdy nezabudnem a občas by som si prial, aby sa stala o niekoľko rokov skôr...