Presunúť na hlavný obsah

V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Sex

Celý intímny život bol podriadený len jeho potrebám a občas som sa cítila, akoby som plnila priania kráľovi a to, čo cítim alebo skôr necítim ja, bolo absolútne v úzadí.

Nikto sa potom nemôže čudovať, že aj muža, ktorého ste pôvodne milovali, začnete podvádzať. Hľadáte totiž cestu, ako z toho celého von a skôr, než ju nájdete, nie je vylúčené, že vás neovládnu city a pudy. 

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť

Michal bol muž, ktorého chceli získať mnohé ženy. Často sa okolo neho motali a dokonca nebolo žiadnou výnimkou, keď mu mnohé vypisovali aj po tom, čo už začal byť zadaný so mnou. Ženy sa jednoducho neštítia ničoho, pokiaľ ide o nich samotné. Náš vzťah bol harmonický, ale v sexe sa to všetko točilo len okolo neho. Nemyslím si, že problém, ktorý idem rozoberať je záležitosťou nevery. Sex sme mávali raz denne, niekedy aj viac. Vždy ho odo mňa vyžadoval ráno, predtým, než išiel do práce. Niekedy sme stihli rýchlovku, inokedy aj niekoľko čísiel a často to bol „len“ orál. To, čo však mali všetky sexuálne zážitky spoločné bolo to, že vždy išlo len o to, aby sa urobil on. O mne nikdy neprišla reč a vlastne som mala pocit, že ho to ani nezaujíma. Časom mi to začalo prekážať.

Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Veľa žien a mojich kamarátok si nevie vynachváliť, keď ich muž robí ústami. Úprimne, ani neviem, či som to s Michalom niekedy zažila. Možno predtým než sme spolu začali oficiálne byť vo vzťahu. Práve vtedy sa všetko zmenilo a strhlo len na jeho potreby. Bol dominantný a tak mu to vyhovovalo. Vo všetkom. Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac a to ma časom začalo veľmi ponižovať. Na druhej strane to vo mne prehlbovalo neskrotnú túžbu po mužoch. Chcela som zažiť to, čo muži milujú, ale ten môj mi to nie a nie dopriať. 

Pri najbližšej príležitosti som vybuchla explóziou orgazmov a cítila som sa, akoby som roky nemala žiadny sex. Ten jednostranný sex, ktorý sme mávali, bol totiž len o ňom. Zrazu som mala pocit, že sex je v mojom živote to najdôležitejšie, že ma robí skutočne šťastnou. Ženy si mnohokrát ani neuvedomujú, ako veľmi zasahuje do našich životov. 

Neprehliadnite: Sexuálna poloha, pri ktorej sa muži cítia ako bohovia: Ženy pri nej dosahujú najlepší orgazmus

Viem, že obhajovať neveru nie je najsprávnejšie, ale niekedy za ňu môžu naozaj obidvaja. To, po čom som od svojho muža túžila, bolo natoľko silné, že nám to rozvrátilo vzťah a hoci dnes ešte stále žijeme spolu, pretože sa inak máme veľmi radi a možno aj milujeme, v sexe sa tajne obidvaja podvádzame. Vieme to o sebe, aj keď sme si to nikdy nepovedali...

Stalo sa vám s mužom niekedy niečo podobné?

spolu hlasovalo 477 ľudí

Áno
262
Nie
215