Presunúť na hlavný obsah

Vianočné tipy na handmade dekorácie: Vyčarujte si z domova počas sviatkov magické miesto

Bývanie

Ak patríte medzi milovníčky handmade kúskov, skúste si tento rok vyčarovať krásne ozdoby a dekorácie vlastnými rukami. Nielenže to má svoju pridanú emocionálnu hodnotu, ale aj sa pri samotnej tvorbe dobre zabavíte.

Čarovné vianočné gule 

Tieto čarovné vianočné gule sú skvelým spôsobom, ako dodať vianočnému stromčeku výnimočný a unikátny nádych. Ak použijete tie vyrobené z plastu, môžete to využiť aj na tvorbu s deťmi, keďže máte istotu, že sa nerozbijú. Stačí ak priesvitné guľky naplníte zmesou sušeného lístia, eukalyptu, kvetov, rozmarínu, či lupeňov ruží. Krásne vyznie zmes bielej, červenej a zelenej!

Mohlo by vás zaujímať: Nový seriál Emily in Paris spôsobil vo svete ošiaľ. Zamilovali si ho ľudia z celého sveta

 

Škoricovo - pomarančový pohárik 

Keď chcete prevoňať svoj domov a navodiť sviatočnú atmosféru, tento pohárik je na to ako stvorený. Budete potrebovať len tyčinky škorice, badián, sušené plátky pomaranča, sušené plátky jabĺk, sušený rozmarín, sušený tymián, či kandizovaný zázvor a samozrejme zaváraninový pohár, do ktorého to všetko naaranžujete. Úžasná voňa a návykový pocit zaručený!

Prírodná váza s vianočnými guľami

Hravo si však doma vytvoríte aj dekoráciu s glam efektom. Postačia vám dve sklenné nádoby rôznej veľkosti, vianočné gule, čečina a pár ozdôb. Tie si napríklad pokojne môžete vyrobiť aj z papiera. Celkom rýchle a efektívne zároveň!

 

 

Expresne rýchly adventný svietnik z čečiny

Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na expresnú adventnú dekoráciu, ktorá nahradí veniec, toto je ono. Postačí vám nádoba, čečina, 4 sviečky, pár šišiek, pomaranče a ak to chcete celé niečím oživiť, použite cezmínu. 

Neprehliadnite: Ženský seriál z dielne Netflixu, ktorý vás dostane: Kolegyne, ktoré spolu riešia problémy v práci, ale aj v romantickom živote