Presunúť na hlavný obsah

Tipy na darčeky pre ženy, ktoré si potrpia na krásu: Ak ešte neviete, čo pod stromček, inšpirujte sa

Krása

Inšpirácií na darčeky pre ženy nikdy nie je dosť. Svet krásy je totiž taký pestrý a bohatý, že vždy sa v ňom dá nájsť niečo, čo nežné pohlavie nadchne.

Krásna pleť s najmodernejšou technológiou

Pero ESPADA 2 plus od FOREO bolo vyvinuté pre ľudí, ktorých plať opakovane trpí výskytom vyrážok, zanesením pleti alebo jazvičkami po akné na určitých miestach. Vďaka výkonnej modrej LED diódy preniká hlboko do pokožky a ničí usadené baktérie, spôsobujúce akné priamo u zdroja.

Čítajte tiež: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Dokonale jemná a hladká pokožka

Epilátor BRAUN Silk-expert Pro PL5347 IPL pre pohodlnú procedúru aj v citlivých oblastiach s tromi režimami. Je presný a dôkladný od hlavy až po päty – presné nadstavce na menšie citlivé partie ako tvár a intímne partie, štandardný nadstavec na podpazušie a široký nadstavec nna väčšie oblasti tela ako hrudník či horná časť nôh.

Zdravý a žiarivý úsmev

Elektrická zubná kefka pre citlivé zuby, ktorá znižuje podráždenie ďasien. Má pútavý vzhľad, bezdrôtové nabíjanie a jej samozrejmosťou je tiež vodotesnosť. Len 4 mm ultratenká hlavica kefky, 2-násobná hustota štetín DuPont™ Staclean® a sonický motor s vysokým výkonom a presnou reguláciou rýchlosti čistenia. Prispôsobené režimy čistenia zubov či LED displej, ktorý zobrazí výsledok čistenia.

Masážny valček na tvár z pravého polodrahokamu

Ametyst (fialový kameň) stimuluje myseľ a upokojuje emócie. Masážny valček na tvár Chi Facial Roller od Holistic Silk (Beautysecret.sk) má dve strany – väčší kameň je určený na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Strana s menším kameňom na šetrnú a účinnú masáž v oblasti očí, hornej kontúry alebo nosovej časti, teda tam, kde je pleť najjemnejšia a najcitlivejšia. 

Neprehliadnite: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy