Presunúť na hlavný obsah

4 make-up looky na vianočný večierok: Každej žene sa hodí niečo iné, nájdite si svoj štýl

Krása

Vianočný večierok je o zábave, ale aj o elegancii, ktorú táto sviatočná atmosféra so sebou prináša. Rovnako to platí aj v prípade makeup trendov, ktoré stoja za inšpiráciu.

Dymové oči a party look

Party look sa neodmysliteľne spája s dymovým líčením. Kedy inokedy si ho dopriať než práve počas vianočného večierku. Voliť môžete tmavé sivé očné tiene, zachádzajúce do čiernej, ale aj hnedé farby, myslite však na to, že kútik oka treba rozjasniť svetlejším odtieňom. Zakomponujte do vášho looku aj trblietky či zamat, výsledok neoľutujete.

Inšpirujte sa: Vianočné beauty sety, ktorými pod stromčekom potešíte každú ženu: S týmto neurobíte krok vedľa

Horná očná linka a pery ala 80 roky

Krásna horná očná linka je umenie. Na ženách vyzerá veľmi sexy a má tendenciu im pridávať na sexepíle. Rovnako ako kontúrovacia ceruzka na pery, ktorá ich opticky urobí väčšie a plnšie. Štýl ala 80. roky zjemnený na modernejší spôsob. 

Mačací look ala Brigitte Bardot

Krásny mačací pohľad je doslova hypnotizujúci. V kombinácii s účesom v štýle Brigitte Bardot je doslova femme fatale look. Mali by ste odvahu?

Nude makeup look a lesk na perách

Možno vám príde na prvý pohľad tento make-up málo výrazný. Niektoré ženy vyzerajú lepšie bez make-upu ako s ním. Práve pre ne je vhodnejší nude look a transparentný lesk na perách, ktorý sa vrátil na scénu a ženám pristane.

Neprtehliadnite: 4 účesy, ktoré povýšia váš styling na vianočný večierok na vyššiu úroveň: Inšpirujte sa týmito lookmi