Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 4.12-10.12.: Pozitívnu energiu a uvoľnenie pocíti každé znamenie, u Vodnárov sa prejaví párty duša

Zábava

Prvý decembrový týždeň so sebou prinesie veľkú dávku pozitívnej energie, šťastia a dobrej nálady. Niekto si dopraje upokojenie, iní naopak rozbehnú párty život vo veľkom. Čo čaká vás?

Baran

Vo vašich vzťahoch, súkromných aj pracovných sa obnoví harmónia. Akékoľvek problémy alebo obavy zostanú v minulosti. Nemusíte chodiť ďaleko, aby ste našli to, čo hľadáte. Pozitívny výhľad vám prinesie oveľa viac šťastia ako čokoľvek iné. Nerobte si starosti, ak nedosahujete svoje ciele. Všetko chce čas, buďte len trpezliví.

Čítajte tiež: Jedno znamenie čaká do konca roka skutočné bohatstvo: Podľa astrológov sa mu môže kompletne zmeniť život

Býk

Nemôžete si dovoliť riskovať svoju aktuálnu finančnú situáciu. Počúvajte ľudí okolo seba a vráťte sa na správnu cestu s pracovným zaťažením. Možno budete potrebovať čas na celkové objasnenie situácie. Choďte na prechádzku s blízkymi a urobte si čas pre seba, zbaví vás to stresového faktoru. Emócie iných ľudí vás môžu značne ovplyvniť. Vycentrujte sa a nedovoľte im to.

Blíženci

Slobodné znamenia majú obavy z toho, že sú už dlhší čas single. Treba sa však nastaviť tak, že ten pravý človek príde, keď naň budete skutočne pripravení. Žltá farba vám tento týždeň prinesie do života šťastie. Nie ste z tých, ktorí sa ľahko vzdávajú. Máte v sebe toľko sily, len stačí odomknúť svoj vnútorný plameň!

Rak

Budete naplnení pozitívnymi a šťastnými emóciami. Tento týždeň by ste mali so svojou polovičkou hovoriť o budúcnosti ako pár. Posunie vás to oveľa ďalej a prinesie to spokojnosť na oboch stranách. Single znamenia si budú užívať flirtovanie. Streda je skvelý deň na získanie extra príjmu. Očakávajte bonus.

Lev

Vaša produktivita sa vypláca. Čoskoro nebudete mať žiadne finančné problémy! Sústredení a pripravení sa naplno ponoríte do svojej práce. Prinesie vám to ovocie na všetkých frontoch. Vo vzťahoch zavládne stabilita a porozumenie. 

Panna

Zmena, ktorú ste hľadali prichádza a vy budete viac než pripravení napredovať za novými vecami. Urobte všetko pre to, aby ste sa vyhli akejkoľvek chorobe. Keď vášmu telu niečo chýba, potom sa dobre najedzte a uistite sa, že máte dostatok spánku. Ak pociťujete vnútrnú úzkosť, vyrozprávajte sa niekomu blízkemu. Veľmi vám to pomôže. 

Váhy

Prevládne pocit pokoja a šťastia. S optimistickým prístupom budete motivovaní uplatniť svoju kreativitu vo svojej profesii i osobnom živote. Máte ambície, aby ste mohli prekonať všetky prekážky s trochou ohľadu na detaily a vytrvalosť. Lepšie veci ešte len prídu, takže buďte trpezliví, váš finančný stav by sa mal zlepšiť.

Škorpión

Slobodné znamenia Škorpióna sa cítia trochu zmätene. Sú zamilovaní, ale stále nie sú pripravení plne sa zaviazať. Viete, čoho ste schopní a viete, čo v živote chcete. Nechcete zahodiť všetku svoju tvrdú prácu, vášeň a oddanosť, len kvôli chvíľkovému pohodliu za hlavu, čo je dobré. Rozhodli ste sa na sebe intenzívne pracovať.

Strelec

V citovom živote zažijete väčšiu vnútornú harmóniu a rovnováhu ako doposiaľ. Bude sa vám dariť aj v práci, kde sa dočkáte mimoriadne pozitívnych zmien. Musíte však počúvať aj svoje okolie. Neberte si na plecia toho príliš veľa, to by sa vám mohlo vypomstiť. 

Kozorožec

Láska je práve ten faktor, ktorý dokáže rozjasniť deň a ženie vás dopredu. V partnerskom zväzku prežívate vrchol spokojnosti. Všetko sa vyvíja k lepšiemu. Buďte však pozorní, môžu sa objaviť malé problémy, pokiaľ ide o vaše zdravie. No nie je sa čoho báť, žiadne vážne ochorenie, len veci, ktoré by vám mohli spôsobiť nepohodlie.

Vodnár

Nezáleží na tom, či ste slobodní alebo zadaní, tento týždeň nebude u o romantiku núdza. Zároveň si vo veľkom budete užívať večierky, párty a všetko s tým spojené. Vaši priatelia a kolegovia obdivujú vašu vytrvalosť a to, ako ste poháňaní dopredu. Môžete očakávať aj nejaký menší finančný zisk.

Neprehliadnite: Toxic couples: Tieto dvojice sa rozhodne k sebe nehodia, nikdy spolu nevytvoria dobrú symbiózu

Ryby

Vo vzťahoch je dôležité vedieť urobiť urobiť aj krok späť, teraz na to naberiete odvahu. Odvážte sa robiť kompromisy, pretože tým získate väčšiu silu a môžete riadiť svoj milostný život spôsobom, ktorý vám pomôže prejaviť sa a rozvíjať.