Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie šaty známych Sloveniek: Andrea Verešová v mini šatách, ktoré zo ženy urobia bohyňu a ďalšie

Slovenské celebrity

Čas večierkov je tu a s ním aj možnosť obliecť si najkrajšie šaty v roku. Inšpirovali sme sa výberom známych Sloveniek, ktoré siahli po naozaj exkluzívnych ženských kúskoch.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová obľubuje vo svojom šatníku ženské a sexy kúsky, dôkazom čoho sú aj tieto čierne mini šaty. Detail v podobe „padnutého“ ramienka vytvára sexy dojem a žena sa v takýchto šatách stáva doslova bohyňou. 

Čítajte tiež: Herečka Lesana Krausková alias Alenka z Dunaja, vyzerá v súkromí úplne inak ako v seriáli: Spoznali by ste ju?

 

Karolína Chomisteková

Bývalá Miss a tiež riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková svojím nedávnym výberom šiat potvrdila skutočnosť, že čierne šaty sú vrcholom elegancie a zároveň vždy budú pôsobiť najluxusnejšie spomedzi všetkých farieb. Asymetrický strih s chokerom okolo krku vytvára dojem tajomna. 

Janka Slačková

Moderátorka Janka Slačková zvolila extravagantnejší ligotavý model. Na prirodzene krásnej žene ako je ona, takýto kúsok vyznie dobre a to aj v kombinácii s vysokými čiernymi čižmami. Na párty ako stvorené!

Dominika Rošková

Tanečnica Dominika Rošková nás zaujala šatami, ktoré boli v oblasti pása predelené, čo si so svojou postavou môže dovoliť. Zamatový vzhľad šiat je na sviatočnú sezónu ako stvorený a Dominika ukázala, že zaujímavý strih šiat a pritom jednoduchý, dokáže s výsledným dojmom divy.

Neprehliadnite: Gáboríkovci a ich láska z archívu: Všetko odštartovalo správou, po ktorej sa postupom rokov stali párom snov