Presunúť na hlavný obsah

Gáboríkovci a ich láska z archívu: Všetko odštartovalo správou, po ktorej sa postupom rokov stali párom snov

Slovenské celebrity

Spomedzi známych manželských dvojíc patria Gáboríkovci medzi tie najobľúbenejšie. Vyžaruje z nich nielen vzájomná, úprimná láska, ale i harmónia. Ich puto nepochybne zocelili začiatky, ktoré neboli zrovna najľahšie…

Príbeh lásky manželov Gáboríkovcov sa začal písať v roku 2011. Keďže boli obaja mediálne známi, ich začiatky vyzerali inak. Randili pod čo najväčším rúškom tajnosti, no aj tak sa nevyhli fotografom a napokon otázkami médií. 

"Počuj, čo je zač tá Surovcová?" - Správa Mariána Gáboríka jeho známemu v roku 2011, po ktorej sa mu s Ivanou podarilo stretnúť.

Ďalšou výzvou bola vzdialenosť a cestovanie. Gáborík ako hviezda NHL hral v New Yorku a neskôr v Los Angeles. Ivana bola celý čas jeho vernou oporou, čo ich ako pár nesmierne posilnilo. Nikdy neprestať veriť v jeden druhého a napokon v spoločnú budúcnosť.

Potom sa začal písať rok 2017. Bol február, keď hviezdny hokejista počas romantickej dovolenky na Kube pokľakol. Od Ivany prišlo vytúžené "áno", po ktorom nasledovala nezabudnuteľná svadba.

Manželské sľuby si vymenili v kaštieli v Tomášove - v uzavretej spoločnosti. Dodnes patria k párom, ktoré si svoje súkromie chránia. Obzvlášť po tom, ako sa im narodili deti. Bella prišla na svet v roku 2020 a o dva roky sa stala veľkou sestičkou. Druhé dievčatko Gáboríkovcov nesie meno Leia

Mohlo by vás zaujímať: V lete 2023 sa viacero známych Sloveniek vydalo: Šaty ktorej nevesty sa vám páčili najviac?

"Dnes už viem, že láska nie je niečo, čo sa len tak stane. Rovnako ako sám život nie je rozprávkou, v ktorej všetci žijú šťastne, kým nezazvoní zvonec. Láska je to, čo si spolu vytvárame. Ty so mnou a ja s tebou. Vytvárame zážitky, ktoré sa menia na spomienky. Dávame si najavo, že sme pre seba dôležitejší, než iní ľudia. Prekážky, nepochopenia a problémy zdolávame spoločne. Vzájomne sa počúvame, podporujeme, zaujímame sa jeden o druhého, dotýkame a snívame." - Ivana Gáborík o láske k manželovi.  

Neprehliadnite: Power couples slovenského showbiznisu: Tieto dvojice sú spolu šťastné cez 15 rokov