Presunúť na hlavný obsah

Power couples slovenského showbiznisu: Tieto dvojice sú spolu šťastné cez 15 rokov

Slovenské celebrity

Spája ich silné partnerské puto, ktoré sa z roka na rok javí ešte pevnejšie. Tieto známe slovenské páry si k sebe našli cestu pred vyše pätnástimi rokmi a dokazujú, že aj láska v showbiznise môže byť hlboká a trvácna.

Mirka & Martin Dobiš 

"Šestnásť rokov spolu a stále nás to baví. Kto je na tom rovnako?" pýta sa úspešná stylistka Mirka Dobiš, ktorá sa v rámci slovenského showbiznisu pýši jedným z najšťastnejších a súčasne najstabilnejších vzťahov. 

V Martinovi našla muža s dobrým srdcom a charakterom, ktorý verí v jej vízie. Inšpirujú sa navzájom, rovnako vzájomne sa podporujú. Svoju lásku spečatili po šiestich rokoch vzťahu a bezpochyby ich po oslave desiateho výročia svadby čaká ešte mnoho ďalších pripomienok spoločného života. Vychovávajú spolu dvoch krásnych synov, ktorí majú šesť a osem rokov. 

"Neviem kým by som bola, ak by som ťa nestretla, no viem kým som teraz a som Ti za to vďačná. Desať rokov manželia, šestnásť rokov partneri a ja občas neverím, že láska sa nám stále násobí. Držím nám palce a milujem Ťa viac, ako keď sme sa brali Maťko môj!" - Mirkine slová Martinovi pri príležitosti oslavy 10. výročia svadby. 

Abbie & Thomas Puskailer 

Dve dekády vzájomnej a stále silnejúcej lásky oslávili manželia Abbie a Thomas Puskailer, ktorí sa čoskoro dočkajú bábätka. Abbie pod srdcom rastie tretie dieťa. Z Puskailerovcov sa tak stane päťčlenná rodina. 

Obľúbený moderátor v Abbie vždy videl (a vidí) lásku svojho života. Maximálne si spolu rozumejú, jeden pre druhého majú pochopenie a v ich vzťahu je tiež v nemalej miere zastúpená vďačnosť. Z dvojice vyžaruje úžasná energia a takisto cítiť silné puto, ktoré len tak niečo nezlomí. 

"Najkrajšia, najsilnejšia a najúžasnejšia mama a manželka na svete."  Thomas o Abbie. 

Lenka Raimanová Šóošová & Richard Raiman

Blíži sa osemnásty august, ktorý má v živote manželov Raimanovcov špeciálny význam. V onen letný deň si totiž vymenili obrúčky, čím svoj dlhoročný vzťah povýšili na manželstvo. Lenka a Roman tvoria pár cez pätnásť rokov. Svoj spoločný život sa rozhodli stráviť nielen ako milujúci partneri, ale i rodičia. Narodili sa im dvaja chlapci, s ktorými prežívajú mnoho veselých dní. 

Aj Lenka s Richardom takisto potvrdzujú, že láska v showbiznise môže byť pevná a stabilná. Z dvojice vyžaruje úžasná symbióza i pohodovosť. Vidno, že im to klape po každej stránke a niet žiadnych pochýb o tom, že to tak ostane ďalšie roky. 

"Ako keby sme nevedeli, ktorou nohou máme vykročiť z kostola. Dnes viem, že sme vykročili tou správnou. Ďakujem, že ma vieš stále rozosmiať, aj keď mám pocit, že sa mi zrútil svet, že sa vieme stále počúvať…" - Lenkine slová Richardovi pri príležitosti výročia svadby.

 

- Najčítanejšie -