Presunúť na hlavný obsah

Hľadáte znamenie? Toto je 10 najčastejších spôsobov, ako vám podľa odborníkov vesmír vysiela správu

Lifestyle

Niektoré náhody asi ani nie sú náhody, nemyslíte? Predovšetkým, ak veríte v znamenia, viete, keď sa s ním stretnete zoči voči. Pre tých, ktorí nevedia, nechajte sa inšpirovať... Toto sú podľa odborníkov tie najčastejšie, prostredníctvom ktorých vám vesmír vysiela správu.

Duchovný význam zvierat 

Ako prezrádza odborník pre portál mindbodygreen.com, od jeleňa po modrú sojku a ďalšie majú zvieratá rôzne duchovné významy. Tieto duchovné zvieratá sa nám môžu objaviť v skutočnom živote aj v snoch, a to presne vtedy, keď potrebujeme konkrétne posolstvo. Len pre zaujímavosť: Levy predstavujú odvahu a vodcovstvo, takže levy môžete začať vidieť napríklad, keď nastúpite na novú pozíciu vo svojej práci. Alebo si vezmite ako ďalší príklad jastrabov, ktorí predstavujú ochranu a dôveru. Môžete začať často vidieť jastrabov, ak ste sa cítili nervózni alebo ste si neboli istí sami sebou, čo vám pripomína, aby ste verili, že ste chránení,“ vysvetľuje odborník. 

Anjelské čísla

Odborník hovorí, že anjelské čísla sú sekvencie opakujúcich sa čísel, ktoré sa často vyskytujú v sadách po troch alebo štyroch (t. j. 222 alebo 2222: „Anjelské čísla sú synchronicita alebo zmysluplná náhoda, božské vedenie od anjelov a vesmíru,“ opisuje ďalej. Napríklad anjelské číslo 111 predstavuje nové začiatky: „Ak by ste ho videli, keď uvažujete o presťahovaní sa na nové miesto alebo o návrate na zoznamovaciu scénu, vesmír by povedal „áno, urob to“.“

Intuícia

Naša intuícia je ako naše spojenie s vesmírom a môže sa prejaviť štyrmi základnými spôsobmi. Konkrétne v podobe hlasu alebo slov, ktoré začujete, v podobe videnia obrazov, v podobe fyzických vnemov a pocitov alebo v podobe okamžitého náhľadu, ktorý získate. Napríklad, keď pocítite nervozitu alebo nevoľnosť v žalúdku, keď okolo vás prejde istý človek, asi sa ho máte strániť. Vesmír vám hovorí, dôverujte svojej intuícii! 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy narodené v týchto znameniach majú vždy pravdu: Koho nikdy neklame intuícia a naozaj má dar navyše?

Útržky rozhovorov

Odborník hovorí, že ak ste niekedy išli po ulici a počuli ste úryvok konverzácie, ktorá bola zvláštne príhodná pre čokoľvek, o čom ste práve premýšľali, berte to ako znamenie z vesmíru: „Môžete si napríklad myslieť, že je čas kúpiť si dom a potom sa o pár minút prejdete okolo páru, ktorý si pochvaľuje prístup svojho realitného makléra,“ objasňuje. 

Text piesne

Podľa odborníka je hudba jedným z melodickejších spôsobov ako nám vesmír posiela správy, či už prostredníctvom textov piesní alebo našich obľúbených piesní: „Počas prvého rande môžete počuť svoju obľúbenú pieseň, čo by bolo dobré znamenie. Alebo možno listujete v rádiách a počúvate text o vytrvalosti, keď premýšľate o tom, ako ste v poslednej dobe bojovali. Ide o znamenie, aby ste vydržali,“ udáva ako príklad. 

Sny

„Sny sú rovnako tajomné ako fascinujúce a niekedy dokonca slúžia ako spôsob, akým nám vesmír posiela správu,“ prezrádza odborník. Vraj existuje množstvo bežných snových symbolov, ktoré súvisia s konkrétnymi posolstvami ako sú hady, ktoré hovoria o transformácii alebo pavúky, ktoré varujú pred klamstvami a kritikou. A ďalšie... 

Čítaje tiež: 5 druhov snov, ktoré signalizujú problém vo vzťahu: Podľa odborníka im venujte pozornosť, kým nie je neskoro

Opakovania 

Keď sa vám jedna a tá istá vec opakuje často po sebe, niečo to už znamená. Keď ste napríklad cestou domov videli billboardovú reklamu na určitú knihu, o ktorej zistíte, že ju číta váš dobrý kamarát, následne zbadáte leták o novom kníhkupectve a na ňom hneď táto kniha... Asi je to znamenie, že si ju máte kúpiť a prečítať aj vy. 

Počasie

Stalo sa vám niekedy, že ste sa k niečomu odhodlávali a zrazu sa zdvihol vietor? Alebo ste boli smutní a plakali a zrazu začalo pršať? Presne takto môže vyzerať znamenie z vesmíru. Správu vám vysiela aj cez počasie. 

Nevysvetliteľné javy

Toto sa nám nepochybne minimálne raz za život stalo všetkým. Niektoré veci sa podľa odborníka jednoducho nedajú vysvetliť... Napríklad možno smútite nad stratou člena rodiny, a z ničoho nič nájdete niečo, čo patrilo jemu, spomienkovú vec. To nie je náhoda: „Vesmír vám vysiela správu, že vaši blízki sú energeticky pri vás a bdejú nad vami,“ pokračuje odborník.

Neprehliadnite: Sedemročné cykly podľa veku, v ktorom teraz ste: Čo o vás prezradí to, koľko máte rokov?

Ľudia

„Všade okolo nás sú pozemskí anjeli, ktorí môžu pôsobiť ako poslovia z vesmíru (možno bez toho, aby o tom vôbec vedeli!),“ hovorí. Ak sa napríklad prechádzate po meste v zlej nálade a natrafíte na šťastne vyzerajúceho človeka, ktorý sa vám ešte aj prihovorí, potom vám vesmír jasne odkazuje, usmej sa a nesmúť viac! 

Veríte na takéto znamenia vesmíru a máte skúsenosť aspoň s jedným z nich osobne?

spolu hlasovalo 289 ľudí

Áno
269
Nie
20