Presunúť na hlavný obsah

Znamenia, ktoré majú potrebu neustále vyhľadávať pozornosť: Všetky oči sa upínajú predovšetkým na toto jedno!

Sex a vzťahy

Niektorí ľudia jednoducho túžia byť na výslní a overovať si, že sa stále tešia pozornosti. Bez váhania urobia všetko, aby ste si ich všimli, a ani nepomyslite na to, že by ste ich odignorovali. Hoci sa to môže zdať, že to musí byť pre nich vyčerpávajúce, oni z tejto energie prosperujú. Ktoré znamenie zverokruhu najviac?

Kozorožec

Ako informuje astrologička pre portál bestlifeonline.com, oddaní a pracovití Kozorožci prosperujú v situáciách pod vysokým tlakom a radi preberajú kontrolu. Chcú, aby ste si ich všimli, ale nie z dôvodu, pre ktorý by ste si mysleli. Toto znamenie ovládané Saturnom chce jednoducho rešpekt, moc a vplyv: „Chcú, aby si ich všimli tí správni ľudia, aby mohli sprostredkovať mocenské prepojenia a dosiahnuť svoje osobné a profesionálne ciele,“ hovorí astrologička. No a čuduj sa svete, zvyčajne majú veľký úspech. Nebudú vás priamo žiadať o komplimenty, ale ak vedia, že ich úsilie je ocenené, pôjdu ešte ďalej.

Mohlo by vás zaujímať: Kuriózna kompatibilita medzi týmito dvomi znameniami: Môžu byť excelentným párom a toto sú dôvody!

Panna

Možno nepovažujete práve tichú a pozornú Pannu za osobu, ktorá hľadá pozornosť, ale títo ľudia nemajú radi, keď sú prehliadaní. Ak pre vás Panna niečo urobí, bude očakávať, že bude na oplátku pochválená alebo uznaná za svoju službu voči vám. Ak si nič nevšimnete, budete z jej strany atakovaný jej trucovitosťou: „Tieto zemské znamenia orientované na služby milujú pomáhať druhým, ale potrebujú aj veľa spätnej väzby a pozornosti, aby zmiernili strach zo zlyhania,“ prezrádza o ich túžbe po pozornosti astrologička

Strelec

Strelec je extrovertný a má rád zábavu, a nikdy nepovie nie novému dobrodružstvu. Nie je žiadnym tajomstvom, že ostatní sa v ich prítomnosti cítia dobre a v centre tejto pozornosti sa jej ujde aj im: Ľudia sú radi okolo nich, vďaka čomu sa cítia milovaní a videní. Vždy vás udržia v strehu... Chcú, aby ľudia vedeli o všetkých ich skvelých zážitkoch. Vďaka dobrodružnému duchu Strelca sa ľahko dostanú do centra pozornosti,“ hovorí astrologička ďalej.

Čítajte tiež: 4 znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšie tendencie vo vzťahu podvádzať

Blíženec

Blíženci sú veľmi kontaktní a sociálni. Chcú sa spojiť s každým. Preto niet divu, že musia byť v centre pozornosti rovnako ako predchádzajúce spomenuté znamenia. Vždy majú nové nápady, sú obľúbení, preto sa aj prirodzene ocitajú v centre pozornosti. Komunikácia je ich potrebou: „Milujú vašu pozornosť smerom k ich myšlienkam, nápadom, vtipom a náhodným skutočnostiam. Navyše urobia čokoľvek, aby dokázali svoju hodnotu,“ opisuje astrologička. 

Baran

Baran má podľa astrologičky okrem hlbokej intelektuálnej zvedavosti aj studňu nekončiacej sebadôvery. Jeho osobnosť priťahuje ľudí, či už sa snažia upútať pozornosť alebo nie, čiže veľmi nenútene. Ale ako náhle získajú túto pozornosť, môžete sa staviť, že sa im to zapáči natoľko, že ju budú potrebovať ako vzduch zase a znova: „Ako prvé znamenie zverokruhu môžu mať často nafúknuté ego. Majú pocit, že musia byť akceptovaní, čo poháňa ich potrebu pozornosti,“ hovorí astrologička na margo tohto znamenia. 

Neprehliadnite: Bájne sirény v znameniach zverokruhu: Ktoré 3 konkrétne si dokážu svojho partnera privábiť bez námahy?

Lev

Na vrchole zoznamu, a to bez akéhokoľvek prekvapenia a zaváhania, je ako inak oslňujúci stred pozornosti, dominantný Lev. Dramatickým Levom nevládne nikto iný než Slnko, takže s radosťou prijmú titul znamenia zverokruhu, ktoré najviac vyhľadáva pozornosť: „Sú predurčení k tomu, aby žiarili a môžu nás naučiť veľa o tom, ako vlastniť a ukázať svoju  úžasnosť... Ignorovanie Leva neprichádza do úvahy a rovnako ako Baran, aj toto ohnivé znamenie bude prekvitať, keď sa im dostane pozornosti, po ktorej túžia, a sú presvedčení, že si ju aj zaslúžia,“ dodáva na záver astrologička na margo jasného víťaza v kategórii znamenie s najväčšou túžbou po pozornosti. 

Patríte k jednému zo znamení zverokruhu s potrebou byť v centre pozornosti aj vy?

spolu hlasovalo 353 ľudí

Áno
239
Nie
114

 

- Najčítanejšie -