Presunúť na hlavný obsah

Tri znamenia zverokruhu, ktoré ostatní nemôžu vystáť: Títo ľudia kvôli jednej veci rozhodne nepatria medzi obľúbencov

Partnerské vzťahy

Hoci sú vo svojej podstate veľmi srdeční, v očiach iných tak ani náhodou nevyzerajú. Jedna ich typická vlastnosť ich v spoločnosti totiž neradí medzi obľúbencov.

Žijú v akejsi vlastnej paralelnej realite

Keď sa s nimi stretnete, budete mať pocit, že sú to tí najpozitívnejší ľudia na svete. Na prvý pohľad pre nich nič nepredstavuje problém, tvária sa, že život berú s absolútnym nadhľadom a negativita v akomkoľvek ponímaní je mimo ich bežného slovníka. Žiaľ u nich je to len forma, ktorú hrajú pred ostatnými.

Majú vnútornú potrebu robiť čo najlepší dojem na svoje okolie. To je pre nich mimoriadne dôležité. Pôsobia tak, že nikdy nerobia chyby a všetko, čoho sa dotknú ide vždy podľa ich predstáv. Reč je o Škorpiónoch, Levoch a Baranoch. 

Neprehliadnite: Mám úžasného manžela: Jednu vec však na ňom priam nenávidím, pretože zo mňa robí horšieho človeka

Žijú v akejsi vlastnej paralelnej realite, ktorá predstavuje komplex všetkého, čo si kedy vysnívali a tomuto modelu oni aj veria. Sú sebavedomí, vtipní, srdeční, avšak nechýba im veľké vlastné ego. Veria sami sebe, no nie ostantým. V kolektíve nebývajú kvôli svojej vlastnej dôležitosti obľúbení.

Vždy sa totiž snažia mať navrch pred ostatnými, čo okolie skoro odhalí. Paradoxne sú však naozaj často obklopení veľkým množstvom ľudí. Je u nich ťažké odhaliť, čo myslia úprimne a v čom vás ťahajú za nos.

Intrigy totiž chápu ako prirodzenú súčasť života a nevidia na nich nič zlé. Nerobia to však zámerne, len to tak v sebe majú vnútorne nastavené. Prejavujú sa u nich aj silné manipulatívne sklony, na čo by si mali dať pozor najmä empatickejší jedinci.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som sa dozvedela pravdu o svojom manželstve: Môj manžel nikdy nebol môj manžel

Vnímate aj Vy ľudí narodených v týchto znameniach rovnako?

spolu hlasovalo 1130 ľudí

Áno
679
Nie
451

- Najčítanejšie -