Presunúť na hlavný obsah

Druhá polovica marca prináša do života poriadok: Býci by si mali urobiť jasno vo výbere partnera, Barani sa nemôžu báť vyjadriť

Zábava

Druhá polovica tohto mesiaca bude najmä o presne definovanej budúcnosti, vytýčených cieľoch a poriadku. Pokiaľ ste si doteraz neurobili jasno vo vlastnom živote, aktuálne je najvyšší čas!

Toto obdobie vo významnej miere zasiahne smerovanie troch znamení

Obdobie, ktoré prichádza vo veľkej miere ovplyvní najmä tri znamenia zverokruhu. Ich sa totiž všetko okolo dotkne najzásadnejšie. Kým doposiaľ tak trochu balancovali v živote na hrane, aktuálne si budú musieť nastaviť priority aj smerovanie.

Je čas zahodiť minulosť za hlavu, prestať sa obzerať za vecami, ktoré už človek nedokáže ovplyvniť a ísť ďalej. Základom všetkého je poriadok vo vlastnom svete. Rovnako tak v emocionálnej aj kariérnej rovine. 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

Čo sa týka Býkov, pre nich by sa malo stať prioritou to, že si urobia jasno vo výbere partnera. Stále sa totiž pohybujú na nejakom rozhraní, kedy si nie sú istí tým súčasným. Preto je dôležité rozhodnúť sa, či naozaj s týmto človekom vidia budúcnosť alebo nie.

Musia sa pozrieť pravde do očí a zistiť, či sú ochotní sa celý život hrať na niekoho iného len aby vyhoveli svojej polovičke. Áno aj pozícia trpiteľa je pozíciou, no treba si ju zvážiť.

Barani sa musia pozrieť detailnejšie na oblasť profesie. Tu sú dlhodobo nedecenení, cítia sa nepotrební aj napriek tomu, že vedia ako by mohli napredovať. Musia prekonať sami seba, začať si veriť a dokázať svoju dôležitosť aj ostatným. To ich posunie ďalej.

Skrátka ak človek necíti spokojnosť v akejkoľvek životnej oblasti bráni mu to ďalej rásť. Preto je mimoriadne dôležité dať si vždy veci na správne miesto. 

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Strelci by sa v tomto čase mali prioritne zamerať na svoju rodinu. Doposiaľ ju dávali skôr do úzadia, no je čas to zmeniť. Inak ich to dobehne v nie práve najlepšom. Mali by si naordinovať povinnú dovolenku s najbližšími a venovať sa im naozaj absolútne naplno. Vtedy totiž zistia aj veci, ktoré prehliadali. Mať vnútorné vzťahy v rodine v poriadku je mimoriadne dôležité.

- Najčítanejšie -