Presunúť na hlavný obsah

3 spôsoby ako pracovať s energiou sezóny Strelca: Toto sú kľúčové dátumy, na ktoré si treba dať pozor!

Lifestyle

Aktuálna astrologická sezóna znamenia Strelec je konečne tu a ponúka skutočne závan čerstvého vzduchu a pozdvihnutie nálady či vzťahov. Čo by ste o nej mali vedieť, ako s ňou pracovať, a ktoré dátumy sú obzvlášť prelomové?

Priestor ísť vo a objavovať cez novú identitu 

Sezóna Strelca sa oficiálne začína 22. novembra a trvá do 21. decembra, kedy už prechádza do znamenia Kozorežec. Ako hovorí odborník na astrológiu pre portál mindbodygreen.com, Strelec je extra dobrodružné a rebelské znamenie. Vládne mu planéta Jupiter, planéta šťastia, hojnosti a expanzie. Čo sa týka energie prichádzajúcej od Strelca, odborník poznamenáva: „Počas predchádzajúcej sezóny Škorpióna, mnohí z nás nahliadli do svojho vnútra a robili si v ňom poriadky. Strelec nám teraz dá priestor ísť von a objavovať s touto novou identitou, s akoukoľvek transformáciou, ktorou sme prešli počas sezóny Škorpióna,“ vysvetľuje a dodáva, že Strelec je momentálne našou letenkou alebo otvorenou pozvánkou

Je to o schopnosti realizovať svoje túžby 

Obdobie Strelca nám ponúka príležitosť prejaviť sa inak ako v minulosti. Či už na poli vzťahov, rodiny, sviatočných stretnutí, ale aj vo vzťahu k samému sebe: „A keďže Strelcovi vládne Jupiter, je to naozaj o schopnosti realizovať svoje túžby,“ dodáva astrologička. 

Mohlo by vás zaujímať: Všetko, čo potrebujete vedieť o aktuálnom znamení Strelec: Premenlivé znamenie, ktoré neustále hľadá vzrušenie

Pozor na tieto dátumy! 

Pokiaľ ide o dátumy, na ktoré si treba dávať pozor, odborníčka hovorí o 23. novembri, deň po začatí sezóny Strelca. Ďalším je spln v Blížencovi 7. decembra. Slnko a Venuša sa zase spoja v Strelcovi od začiatku sezóny Strelca do 9. decembra. Všetky tieto kľúčové dátumy majú jedno spoločné. Týkajú sa vašich vzťahov, ktoré by ste mali zdôrazniť sviežim a vzrušujúcim spôsobom. No okrem nich upozorňuje astrologička aj na toto: „Toto je skvelý čas posunúť svoje prejavy vpred, pretože šťastie je na vašej strane.“ 

Ako s touto energiou pracovať?

Zapíšte si svoje zámery

Sezóna Strelca je skvelý čas na stanovenie zámerov, či už na niekoľko nasledujúcich týždňov, mesiacov alebo dokonca do roku 2023. Astrologička navrhuje urobiť si rituál stanovovania zámerov tak, že si sadnete a najprv si ujasníte, aké sú vlastne vaše úmysly. 

Čítajte tiež: Deň, v akom ste sa narodili, má v sebe silnú symboliku. O vašom charaktere hovorí viac, než tušíte

Urobte sviečkovú mágiu

Odborníčka je veľkým zástancom mágie so sviečkami a vzhľadom na to, že Strelec je ohnivé znamenie, toto by bolo pre neho príhodné. Mysliac na svoje budúce zámery, máte si zapáliť sviečku a premýšľať o požehnaniach, ktoré prichádzajú do vášho života: „Použite tú sviečku, sledujte ako horí, a uvidíte, ako vám posiela správy o týchto zámeroch a prejavoch,“ vysvetľuje. 

Cestujte alebo plánujte cestovanie

Dobrodružnú a cestovateľskú atmosféru Strelca môžete podľa odborníčky prijať tak, že sa vydáte na výlet alebo začnete plánovať: „Aj keď necestujete počas sezóny Strelca, je to skvelý čas premýšľať o tom, ako bude vyzerať nový rok, a či sa chystáte naplánovať nejaké cestovanie, pretože Strelec je letecký nadšenec. Bude pre nás veľmi užitočné premýšľať o takýchto veciach,“ vysvetľuje na záver. 

Neprehliadnite: Energia farby typickej pre naše znamenie, prezrádza kto vlastne sme a po čom túžime

 

- Najčítanejšie -