Presunúť na hlavný obsah

Leto plné zvratov i nových začiatkov: 4 znamenia zverokruhu, ktoré si povedia vo vzťahu zbohom

Zábava

Čaká nás obdobie, ktoré je považované za najväčšiu skúšku vo vzťahoch. Počas vznikajú nové lásky, ale aj zanikajú. Tieto 4 znamenia začnú podľa hviezd čoskoro nový život.

Vzťahy dokážu byť poriadne problematické, tým si v živote prejde každý z nás. Všetko zlé je však na niečo dobré a čas vždy ukáže, že niektoré riešenia, ktoré sa zdali byť ako bolestivé a plné beznádeje, sú z dlhodobého hľadiska to najlepšie, čo vás mohlo stretnúť, aby ste sa mohli posunúť ďalej. 

Prečítajte si: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Blíženec a Ryby

Blíženec miluje slobodu a v otázkach emócií je tak trochu nedotknuteľný. Teda presný opak toho, čo od neho očakávajú Ryby. Tie potrebujú dlhodobú emocionálnu stabilitu a oporu v partnerovi. Práve leto týmto dvom znameniam nebude priať a Ryby už nebudú vládať tolerovať výstrelky, ktoré im do vzťahu prináša Blíženec. Hoci sa to môže zdať byť smutný koniec, obe znamenia zverokruhu hľadajú niečo iné a práve otvorená cesta im pomôže v tom nájsť to, po čom túžia. Akonáhle sa im to podarí, nebudú považovať tento rozchod za niečo zlé, práve naopak, prenesú sa cez to, avšak až po čase. Reč je teda najmä o Rybách, nakoľko Blíženec si ide to svoje a svoj život. 

Neprehliadnite: Znamenia zverokruhu, ktoré si dokážu užiť spolu najviac zábavy: Párty zviera ako Baran sa hodí k tomuto znameniu

Lev a Býk

Dve takmer vyrovnané znamenia zverokruhu, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať byť ideálnymi partnermi, no podobne ako pri magnetoch, aj oni sa týmito rovnakými vlastnosťami môžu odpudzovať. Obe znamenia sú tvrdohlavé, no a počas leta sa k tomu vie pridať aj žiarlivosť. Táto kombinácia neveští nič dobré a kolotoč vášní vystrieda kolotoč hádok a nedorozumení. Ani jedno znamenie sa nebude chcieť vzdať toho druhého, budú zacyklené, takže rozchod sa bude ťahať dlhšie a je možné, že sa bude niesť v znamení "ani spolu ani bez seba".