Presunúť na hlavný obsah

Premenlivé znamenia v astrológii: Tieto štyri sú v živote ako chameleón, no jedno je ešte o čosi výnimočnejšie

Lifestyle

Znamenie zverokruhu sa dá charakterizovať aj na základe troch modalít. Ste pevné, kardinálne alebo premenlivé znamenie? Každé jedno z týchto troch má svoj vlastný súbor charakteristík. Premenlivé znamenie je práve to, ktoré neberie život príliš vážne a dokáže sa ľahko prispôsobiť neočakávaným zmenám. O ktoré presne ide?

Ak sa veci objavia na poslednú chvíľu, sú s tým v poriadku 

Ako prezrádza astrológ pre portál minbodygreen.com, medzi premenlivé znamenia zverokruhu patria tieto štyri konkrétne: Panna, Strelec, Ryby a Blíženec: „Títo ľudia majú tendenciu sa veľmi rýchlo meniť a prispôsobiť sa situácii. Ak sa veci objavia na poslednú chvíľu, sú s tým v poriadku,“ vysvetľuje. Tiež hovorí, že ak ste premenlivým znamením, premenlivosť je prominentná modalita vo vašom grafe. Vďaka nej ste flexibilný, kráčate s prúdom, máte silný vnútorný svet. Stanovujete si ciele a idete za nimi. Hoci všetky premenlivé znamenia majú tieto rysy, každé jedno zo spomenutých štyroch je jedinečné aj samo o sebe. Aké vlastnosti ich separátne dopĺňajú? 

Mohlo by vás zaujímať: Najzložitejšie znamenia zverokruhu od mierne temperamentných až po riadne mätúce: Kto všetko tam patrí?

Blíženec

Blíženec je pripravený vyskúšať všetko. Neznesie nudu, takže zmeny sú v jeho živote nielen vítané, ale priam nevyhnutné: „Sú to zvyčajne vysoko inteligentní ľudia, ktorí sú ľahko prispôsobiví a spoločenskí,“ hovorí astrológ. 

Panna

Sústredené, oddané, workoholické Panny využívajú svoje zručnosti a nápady v prospech sveta. Niet divu, že niektoré z najpracovitejších a najvplyvnejších žien v oblasti zábavy sú práve Panny. Za zmienku stoja napríklad Quee B alias Beyoncé alebo Zendaya. 

Čítajte tiež: Znamenia zverokruhu, ktoré majú dve tváre: Títo ľudia za vaším chrbtom o vás iste hovoria...

Strelec

Strelci sú úprimní až to mrazí. A hoci ich komentáre môžu ťať do živého, táto vlastnosť je dôležitá práve pre podnietenie zmeny. Rovnako ako ostatné premenlivé znamenia, aj toto je vždy desať krokov pred ostatnými: „Ak by som mal vymyslieť slogan pre Strelca, bolo by to život je dobrodružstvo,“ poznamenáva astrológ. 

Ryby 

Ako vodné znamenie sú Ryby najemotívnejšie z premenlivých: „Zaoberajú sa jemnými emóciami a majú šiesty zmysel, pokiaľ ide o iných ľudí,“ vysvetľuje ďalej. Ako posledné znamenie zverokruhu, Ryby podľa neho vládnu nad duchovnou ríšou. Sú považovaní za psychikov zverokruhu, pretože v sebe skrývajú múdrosť všetkých ostatných znamení. Ryby dokážu poskytnúť dôležitý pohľad potrebný na zmenu v ich vlastnom živote a v živote iných.

Neprehliadnite: Neresti podľa horoskopu: Strelci milujú zakázané veci, Býci každému závidia, Škorpióni myslia len na seba

Patríte medzi premenlivé znamenie zverokruhu aj vy?

spolu hlasovalo 208 ľudí

Áno
157
Nie
51

 

- Najčítanejšie -