Presunúť na hlavný obsah

Najukecanejšie znamenia zverokruhu, ktorým sa nevypláca veriť: Vaše tajomstvo u nich nie je v bezpečí!

Lifestyle

Istým znameniam zverokruhu sa jednoducho nevypláca prezrádzať svoje tajomstvá. Pretože hoci majú podľa astrológov talent na konverzáciu, rozvíjajú ju ďalej. Ktoré znamenia teda radi nielen klebetia, ale doslova milujú šíriť tajomstvá druhých, či dokonca polopravdy?

Panna 

Panny si nemôžu pomôcť a jednoducho sa milujú počúvať. Milujú zvuk svojho vlastného hlasu. Či už ide o zdieľanie nových informácií alebo o to, že vám znova a znova hovoria, že mali v niečom pravdu, títo ľudia nedržia ústa práve zamknuté: „Ak sú príliš komunikatívne, je bežné, že sa sťažujú alebo sú negatívne na seba alebo niekoho iného,“ hovorí astrologička pre portál bestlifeonline.com. Panny dokážu rozdávať okolo seba negativitu vo veľkom, ale sami o sebe si myslia, že nie sú klebetné. 

Vodnár

Vodnár ako vzdušné znamenie rozhodne vie, ako použiť svoje slová, a v ktorej chvíli udrieť. O svojich úspechoch, nových nápadoch, myšlienkach alebo projektoch sa chcú podeliť s inými, no radšej by mali ich ústa ostať zazipsované: „Veľa rozprávajú a je ľahké nechať vykĺznuť detaily, ktoré mali zostať v tajnosti.“ Astrologička ešte dodáva, že Vodnári sa nepodobajú žiadnemu inému znameniu, a chcú, aby to ľudia vedeli. Namiesto toho, aby ukázali túto jedinečnosť, vždy cítia potrebu vám  ju slovne prejaviť. Takže budú hovoriť tak nahlas, aby ich každý počul. 

Mohlo by vás zaujímať: Znamenia zverokruhu, ktoré si dokážu užiť spolu najviac zábavy: Párty zviera ako Baran sa hodí k tomuto znameniu

Baran

Baran je známy tým, že je otvorený a impulzívny, takže nie je prekvapením, že občas nedokáže držať jazyk za zubami: „Baran miluje vyjadrovať sa, čo často znamená, že nezdržuje svoje silné názory a myšlienky okolo iných ľudí,“ prezrádza astrologička a dodáva, že sa musí naučiť trénovať trpezlivosť, pretože mnohokrát ich slová z nich vyletia skôr než si ich premyslia. Baran cíti silné nutkanie hovoriť, aj keď ide len o krátky rozhovor. 

Lev

Lev priam s radosťou odhalí šťavnaté klebety rôzneho druhu, je skutočne klebetný. A ak by tým ešte aj zvýšil svoju popularitu, bude prezrádzať dvakrát toľko, aj polopravdy. Jeho ego musí byť jednoducho nakŕmené. Sú to Levy, ktoré sú pánmi konverzácie a všetky uši pozorne počúvajú. Vďaka svojej charizme sa im to darí skutočne s ľahkosťou: „Takže ak nechcete, aby ste sa stali tmou dňa tohto ohnivého znamenia, nezabudnite zostať na ich dobrej strane. Aj ten najskromnejší príbeh dokážu zmeniť na okázalý príbeh, ktorý jednoducho bude stredobodom pozornosti,“ hovorí astrologička ďalej.  

Čítajte tiež: Najzložitejšie znamenia zverokruhu od mierne temperamentných až po riadne mätúce: Kto všetko tam patrí?

Blíženec 

Blíženci, znamenie dvojčiat, majú sami o sebe dve tváre a nikdy neviete, ktorú vám práve ukazujú: „Nezáleží na tom ako veľmi prisahajú, že budú držať vaše tajomstvo v bezpečí pred ostatnými, hneď ako odídete, budú horlivo zdieľať najnovšie klebety práve s tými ostatnými,“ opisuje ich astrologička a dodáva, že Blíženci sú klebetní, pretože sú zvedaví. Milujú hovoriť s kýmkoľvek o čomkoľvek. Nezáleží, kto ich bude počúvať, ak sa ochotné publikum nájde. 

Strelec

Prirodzene spoločenský a svojprávny Strelec je najväčším klebetníkom zverokruhu. Doslova nemá žiadny filter. Všetky myšlienky, čo mu prídu na myseľ, budú hneď aj zdieľané s prvou osobou, ktorá im skríži cesty. Aj keby si pravdivosťou týchto myšlienok neboli istí. Toto ich „bľabotanie“ ich môže však dostať do problémov: „Ak sa Strelec niečo dozvie v rozhovore s niekým iným, môže vtipne predstierať, že túto informáciu už poznal,“ hovorí na záver astrologička a dodáva, že je ťažké dostať sa k slovu, pokiaľ sa ich pýtate na názor.

Neprehliadnite: Znamenia zverokruhu, ktoré majú dve tváre: Títo ľudia za vaším chrbtom o vás iste hovoria...

 

- Najčítanejšie -