Presunúť na hlavný obsah

Najinteligentnejšie znamenia zverokruhu z pohľadu hviezd: Vždy majú čo povedať, či sa vám to páči alebo nie

Lifestyle

Niektorí ľudia sú vždy pripravení, odvážni, pohotoví a s neutíchajúcou dravosťou. Hovoria, čo si myslia, vyžarujú istú energiu a v miestnosti ich rozhodne neprepočujete. Ich myšlienky a názory vás nútia samých premýšľať, ísť do hĺbky. Aj takto by sa dali charakterizovať najinteligentnejšie znamenia zverokruhu. Ste jedným z nich?

Baran 

Barani majú ostrý jazyk a sebaistotu, ktorú im závidí nejeden. Baran sa môže zdať trochu nezrelý, takže ho budete chcieť hneď poraziť, no nie vždy je to najlepšie rozhodnutie. „Darí sa im v konkurencii a konfrontácii a vždy chcú dostať posledné slovo. Prijatie porážky nie je súčasťou ich myslenia, takže bez váhania prejavia viac postojov, pretože im to myslí rýchlo,“ prezrádza na margo tohto znamenia a jeho inteligencie astrologička oslovená pre portál bestlifeonline.com. 

Býk 

Býk je živý, odvážny, drzý, tvrdohlavý a vždy si povie svoj názor. Pre tieto zemské znamenia neexistuje pocit hanby, ak ide o slová. Povedia všetko bez hanby a tak ako si to myslia, aj keď režú do živého, ako sa hovorí: „Ich komentáre a priamy prístup môžu byť urážlivé, ale vždy budete vedieť, na čom  s Býkom ste,“ hovorí astrologička o Býkovej drzej inteligencii. 

Mohlo by vás zaujímať: Znamenia zverokruhu, ktoré majú dve tváre: Títo ľudia za vaším chrbtom o vás iste hovoria...

Panna

Panna je živé, drzé a hravé znamenie od narodenia. Nenájdete nikoho s ostrejším jazykom a sebaistou energiou než je Panna. Vždy hľadá spôsoby ako zlepšiť seba a ostatných, môže mať dobré úmysly, keď kritizuje a poukazuje na nedostatky iných ľudí, ale nie vždy je to vítané: „Ich intelekt v kombinácii s ich perfekcionistickým postojom môže spôsobiť, že ich slová budú hlboko zarezané a ich reč tela neprejavuje žiadne výčitky svedomia,“ objasňuje astrologička

Blíženec

Blíženci sa chcú s každým kamarátiť a nadväzovať kontakty. Sú tvrdohlaví, no nekonfliktní. Vždy chcú prispieť do konverzácie, aj keď sa rozprávajú s úplne neznámym človekom, a vtipná poznámka alebo rýchla stručná poznámka je pre nich perfektnou cestou: „Blíženci sa vždy chcú páčiť a drzosť je ten najroztomilejší spôsob ako vyjadriť svoj názor,“ hovorí astrologička a dodáva, že Blíženci sú bezstarostní a idú s prúdom, ale neboja sa využiť svoje schopnosti a ľudí na zabezpečenie najlepších spojení a presadzovanie svojich vlastných cieľov.

Čítajte tiež: Najzložitejšie znamenia zverokruhu od mierne temperamentných až po riadne mätúce: Kto všetko tam patrí?

Škorpión

Škorpióni si radi veci dobre premyslia, kým niečo povedia alebo urobia krok. Neboja sa povedať svoj názor, ale radšej počkajú na ideálny okamih. Baví ich posúvať hranice a provokovať ľudí: „Ich najčastejšou odpoveďou na akúkoľvek kritiku je byť drzý a veria, že sa nikdy nemýlia. Tieto vodné znamenia sa zdajú byť tiché a plaché, ale v skutočnosti vždy pozorujú. Dokážu ľahko zachytiť, čo „spúšťajú ľudia, a vedia stláčať tlačidlá“. Aj keď im zvyčajne prejdú ich drzé komentáre vďaka ich magnetickej osobnosti,“ opisuje toto inteligentné znamenie astrologička

Lev

Lev žije pre drámu. Hovorí to, čo cíti a vo svojom snažení bude vždy neohrozený. Preto je bezpochyby tým najdrsnejším znamením zverokruhu. Odborníčka vysvetľuje, že ľudia spočiatku považujú ich drzosť za zábavnú, no niekedy jej už majú dosť: „Svoj inteligentný hlas a slová používajú nahlas a hrdo, aby získali reakciu. Pre tieto ohnivé znamenia je ľahké nechať sa uniesť, a hoci sa vždy dobre zabávajú, ich ostrá inteligencia nie je pre každého tu istou šálkou kávy,“ dodáva na záver na margo tohto inteligentného znamenia astrologička. 

Neprehliadnite: Tieto 4 znamenia patria medzi najúspešnejšie: Koho čaká život presne podľa očakávania?

Ste jedným z najinteligentnejších znamení zverokruhu?

spolu hlasovalo 250 ľudí

Áno
217
Nie
33

 

- Najčítanejšie -