Presunúť na hlavný obsah

Býci budú plní energie, Strelci stretnú novú lásku: Tieto znamenia prežijú víkend snov

Zábava

Štyri znamenia zverokruhu prežijú ozajstný víkend snov. Všetko, čoho sa chytia sa im podarí a navyše si splnia aj tajné túžby, ktoré dlhodobo kládli do úzadia.

Víkend plný lásky vo všetkých podobách

Mimoriadne úspešný a nezabudnuteľný víkend čaká štyri znamenia zverokruhu. Vychutnajú si zaslúžený oddych, pokoj a konečne sa im ich vízie začnú pretavovať na realitu. Hoci doposiaľ sa snažili svoje túžby dávať do úzadia, teraz nastáva v tomto smere zvrat. Pochopili, že majú právo na šťastie a aj to, že sa nemusia neustále podriaďovať a prispôsobovať iným. Najmä v poslednom období to často robili, lebo dúfali v nejaký svoj vnútorný prerod. Samozrejme opak bol pravdou. Pre ich samých to v reálnom živote predstavovalo len stres a nepohodu. 

Mohlo by vás zaujímať: Štyri znamenia, ktorým sa kompletne zmení život v roku 2023: Koho čakajú najväčšie zmeny?

Aj keď zo začiatku budú mať pocit, že musia až príliš vykročiť zo svojej komfortnej zóny, napokon pochopia, že je to to najlepšie, čo sa im mohlo stať. Reč je o Býkoch, Strelcoch, Vodnároch a Baranoch.

Čo sa týka Býkov, u nich s prejaví naozaj nadbytok energie, ktorú však dokážu krásne spracovať. Nápady, ktoré dostanú im zabezpečia významný posun v práci, no ovplyvní to aj ich osobný život. Tentokrát však v tom pozitívnom zmysle. Konečne si so svojou polovičkou otvorene povedia o svojich pocitoch a určia si aj smerovanie ich zväzku. 

Strelci konečne nájdu svoju spriaznenú dušu a osudovú lásku. Týkať sa to bude zadaných aj single jedincov. Tento víkend bude skrátka priať zmenám. Práve to je niečím, čo ich posunie dopredu a umožní im to napredovať. 

Vodnárom sa podarí upratať si veci v hlave, príde uvedomenie toho, od čoho sa v živote musia odpútať, čím konečne nadobudnú šťastie a vnútorný pokoj.

Neprehliadnite: Dve znamenia budú mať v roku 2023 k sebe mimoriadne blízko: Títo dvaja sa k sebe najviac hodia

Barani sa zaľúbia do niekoho, koho v živote majú už dlhšie, no doteraz to potláčali. A tá druhá osoba to bude cítiť rovnako, takže sa im splnia ich túžby. Jednoducho tento víkend bude priať láske vo všetkých podobách. U týchto znamení obzvlášť!

- Najčítanejšie -