Presunúť na hlavný obsah

Zatmenie Mesiaca v splne smeruje priamo k nám: Toto prináša pre každé znamenie zverokruhu

Lifestyle

Spln Mesiaca v Škorpiónovi smeruje priamo k nám a spolu s ním aj zatmenie. Každý spln je vyvrcholením príslušného lunárneho cyklu a tento nám rovnako ako vždy ponúka príležitosť na zamyslenie a uvoľnenie. V závislosti od znamenia zverokruhu si však pod týmto môžeme predstaviť každý niečo iné.

Baran

Pre Barana sa nesie spln Mesiaca v Škorpiónovi a k nemu prislúchajúce zatmenie v transformačnom a tajomnom duchu. V dohľadnej dobe by mohol byť podľa astrologičky oslovenej pre portál mindbodygreen.com pripravený hneď na niekoľko takýchto momentov. Bude mať príležitosť ponoriť sa hlboko do svojho tieňa a nechať za sebou nejaké veci, záťaž. 

Býk

Býk sa až do tejto doby cítil akýsi zaviazaný. S príchodom zatmenia Mesiaca sa pre neho otvára príležitosť na poli vzťahov. Predovšetkým vzťahy s celkom blízkymi osobami sa dostanú do centra jeho pozornosti. Bude skúmať napríklad aj to, ako sa mení jeho identita v týchto vzťahoch a či to za to stojí. Bude čeliť vlastnému zrkadlu. 

Blíženec

Spln Mesiaca v Škorpiónovi znamená pre Blíženca starostlivosť. Prechádza tzv. šiestym domom zdravia a služieb. Blížencovi sa teraz zjavia všetky nové, zdravé rutiny, ktoré môže do svojho života zaviesť. Pretože pri tých starých sa mu bude zdať, že nie je možné v nich pokračovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Jarná rovnodennosť a astrológia: Čo prináša pre vaše znamenie zverokruhu a ako ju využiť čo najviac vo váš prospech?

Rak

Toto zatmenie Mesiaca v splne pristane pre Raka  kreatívnom, koketnom a výraznom piatom dome. Rak sa nemusí báť nechať sa počuť. Tzv. piaty dom sa zaoberá pôžitkom a tvorením, takže za tohto splnu Mesiaca si milí Raci nájdite čas a opustite všetko, čo vás obmedzuje. Vytvoríte si tak väčší priestor pre vlastné sebavyjadrenie, radosť. 

Lev

Pre Leva sa nesie ukončenie tohto lunárneho cyklu a zatmenie Mesiaca vo štvrtom dome. Ten je celý o domove, rodine a koreňoch. Podľa astrologičky je energia tejto doby celá o uvoľnení. V tomto prípade sa Lev sústreďuje na samotný základ rodiny a uvoľňuje všetko, čo v tejto oblasti nefunguje. Preto bude bilancovať, prehodnocovať, spomínať. 

Panna

Toto zatmenie Mesiaca v splne sa sústredí pre Pannu v treťom dome komunikácie a informácií. Panne vládne Merkúr a jeho silný vplyv sa prejaví aj pri tomto. Musíte sa zamýšľať skôr než niečo poviete a dávať si pozor, ako s kým komunikujete. Hoci ste presvedčené, že hovoríte pravdu, zvážte, či tá vyrieknutá pravda stojí za to pri tom ktorom človeku. 

Váhy

So zatmením Mesiaca v splne a pristátí v druhom dome majetku a financií sa Váhy sústredia na to, čo si vo svojom živote cenia najviac. Podľa astrologičky, ak existuje niečo, čím sú Váhy známe, je to hľadanie krásy vo veciach. Niektoré Váhy možno zistia, že v skutočnosti si nevážia určité veci, ktoré sú v ich živote prioritné. 

Čítajte tiež: Znamenia zverokruhu, ktoré si dokážu užiť spolu najviac zábavy: Párty zviera ako Baran sa hodí k tomuto znameniu

Škorpión

Toto je vaše zatmenie Mesiaca v splne, drahí Škorpióni. Predstavuje pre vás prvý dom seba samého, vlastnej identity, nových začiatkov. Škorpión je znamením, ktorému sa darí v chaose a deštrukcii. Tento portál zatmenia je časom pre vás, aby ste zažiarili, aby ste sa transformovali v akomkoľvek duchu. Ukážte ľuďom, akí ste „mocní“ a budú vami doslova magnetizovaní. 

Strelec

Ak si splny a zatmenia vyžadujú, aby sme niečo nechali ísť, Strelec bude cítiť túto energiu dvojnásobne. Keď tento Mesiac v splne pristane vo vašom dvanástom dome koncov a podvedomia, tlak môže byť skutočne silný. Avšak, majte na pamäti, že kde sa jedny dvere zavrú, iné sa otvoria. Problémy, ktoré ste odkladali, sa môžu vyriešiť práve v tomto čase. 

Kozorožec

Keď sa Mesiac pohybuje cez váš  jedenásty dom veľkých skupín a kolektívu, možno sa teraz cítite, milí Kozorožci, viac naladení na väčšie komunity. Hoci to nie je váš obvyklý prístup, môže to pomôcť pri väčšej misii. Kozorožci sú totiž skvelí vo svojich víziách a teraz môžu premýšľať, ako to ovplyvňuje ich kolektív. 

Vodnár

Vodnár, toto zatmenie Mesiaca v splne prechádza vaším desiatym domom verejného obrazu. Súkromný čas v tomto období venujete zamysleniu sa nad sebou samým a uvoľneniu. To, čo vám však toto zatmenie ponúka je, ž sa prejavíte vo verejnom živote, ak cítite potrebu niečo zmeniť. Ponorte sa hlbšie do toho, za čo presne chcete byť vo svojom živote uznávaní inými. 

Neprehliadnite: Znamenia, ktoré majú potrebu neustále vyhľadávať pozornosť: Všetky oči sa upínajú predovšetkým na toto jedno!

Ryby

S týmto príchodom zatmenia Mesiaca vo vašom deviatom dome cestovania, expanzie a vyššieho učenia, Ryby, by ste mohli byť na pokraji prielomu. Ako hovorí  astrologička na záver, energia tohto mesiaca vás povzbudzuje, aby ste uvoľnili všetko, čo vám bráni urobiť ďalší krok. Navrhuje, aby ste sa sami seba spýtali, kde ste sa cítili dusení a ako môžete vytvoriť prielom pre expanziu vo svojom živote. Získate tak viac životnej múdrosti. 

 

- Najčítanejšie -