Presunúť na hlavný obsah

Znamenia zverokruhu, ktoré si dokážu užiť spolu najviac zábavy: Párty zviera ako Baran sa hodí k tomuto znameniu

Lifestyle

Ťahá vás to na párty ako Barana alebo si radšej odpočiniete a zabavíte sa pri dobrom filme, na večeri, pri tanci? Každopádne všetko sa lepšie ťahá vo dvojici, nemyslíte? Kto je pre vás tým správnym spoločníkom poľa astrológie?

Baran s Levom 

Baran je divoký, nezávislý vyhľadávač vzrušenia. Tak ako tvrdo a usilovne pracuje, tak sa aj vie zabaviť. V tomto smere si najviac zábavy užije práve s Levom, ktorý je rovnako spoločenský a chce predviesť vlastnú šou. Dokonale sa popasujú s energiou toho druhého. Navzájom sú však veľmi diskrétni a o svojich spoločných dobrodružstvách iným nehovoria. 

Býk s Rybami 

Predstava zábavy u Býka tkvie v čase strávenom pri dobrom jedle, v dobrej spoločnosti, pri dobrej konverzácii. Presne takto si to predstavujú aj Ryby. Obe znamenia zverokruhu sú  uvoľnené, nenútené, rozumejú svojim emocionálnym potrebám a radšej si sadnú a porozprávajú sa pri fľaši vína, ako by mali ísť na párty.

Blíženec so Strelcom 

Blíženec je slobodomyseľný extrovert, ktorý je rád zaneprázdnený a nemá rád nudu. Takže jeho kalendár je vždy nabitý nejakým koníčkami, stretnutiami, akciami, podujatiami. Najlepšie sa zabaví práve so Strelcom, ktorý rovnako miluje živú debatu, online rozhovory, chatovanie o všetkom aj ničom. Spoločne sa dokážu dostať do skutočne impulzívnych, neskutočných situácií, ktoré si užijú. 

Rak s Pannou 

Predstava rodinne založeného Raka o skvelej zábave zahŕňa zababušenie sa na gauči a čítanie dobrej knihy. Má vraj v sebe aj svoju divokú stránku, ale tú dokáže prejaviť len pri skutočnom parťákovi. Panna je jeho ideálny spoločník, jeho ideálny priateľ na zábavu. Panny sa totiž vedia baviť bez zbytočnej drámy a to Rakovi vyhovuje. 

Mohlo by vás zaujímať: Najviac dominantní a impulzívni ľudia sa narodili v týchto znameniach: Ak máte takého po boku, musíte si ustrážiť dve veci

Lev s Vodnárom 

Spoločenský Lev je vodca akejkoľvek skupiny priateľov. Zabaviť sa dokáže s kýmkoľvek, kedykoľvek. Ľudia, s ktorými sa zabavia najviac sú predovšetkým Vodnári. Rovnako ako oni totiž nemajú problém nechať zábrany pred dverami a odviazať sa. 

Panna s Kozorožcom 

Panny majú vysoké štandardy, pokiaľ ide o to, s kým trávia čas. Panna vie, čo ju baví, a čo ju naopak nudí. Priťahujú ju ľudia, ktorí chápu a rešpektujú jej hranice. Ideálnou zábavou je párty, vymieňanie si príbehov pri poháriku s blízkymi priateľmi. V tomto sa vidí aj zemské znamenie ako je Kozorožec. Obe tieto znamenia majú totiž inteligentný zmysel pre humor. 

Váhy s Blížencom 

Váhy sa radi zabávajú a spájajú ľudí. Ten, kto ich dokáže zabaviť najviac, je aj zodpovedný za vytváranie plánov. Priateľstvo s Blížencom pre ne znamená to, že keď mu napíšu správu, v momente odpíše aj s vymysleným plánom na poslednú chvíľu. Obaja oceňujú spontánnosť, slobodomyseľnú atmosféru a originálne nápady. 

Škorpión so Škorpiónom 

Škorpión sa z dobrého dôvodu nazýva najzáhadnejším znamením zverokruhu. Je určite najlepší v udržiavaní tajomstiev a o sebe dávať druhým vedieť len to, čo sám chce. Najviac zábavy si dokáže užiť len s niekým, kto dokáže prijať jeho komplexnú povahu. S niekým, komu môže dôverovať a to je len on sám. Takže kvôli zábave vyhľadáva spoločnosť rovnakého znamenia. 

Čítajte tiež: Znamenia, ktoré majú potrebu neustále vyhľadávať pozornosť: Všetky oči sa upínajú predovšetkým na toto jedno!

Strelec s Baranom 

Strelci sú vtipní, očarujúci a dobrodružní. Majú radi párty, radi nadväzujú kontakty. Preto sa vždy dobre zabavia so sebavedomým Baranom, ktorý je otvoreným znamením. Inšpiruje ho, vedie, povzbudzuje optimistickou náladou. Spolu sa dokážu dostať do mnohých problémov, no zažijú pri tom veľa zábavy.

Kozorožec s Býkom 

Kozorožec má povesť príliš vážneho a nudného človeka, ale to je ďaleko od pravdy. Za touto maskou sa skrýva skutočný rebel, ktorý sa chce uvoľniť. V skutočnosti si rád nechá urobiť tetovanie, počúva drsnú hudbu a iné veci. Najviac zábavy zažije práve s Býkom, ktorý vie, ako byť zábavný. Obe znamenia sú spoľahlivé, dôveryhodné a radi sa však zabávajú s mierou. 

Vodnár s Váhami 

Predstava zábavy u Vodnára vyzerá trocha inak ako u ostatných znamení. Radšej skúša nové skúsenosti a spája sa s ľuďmi, ktorí majú rôzne zázemie. Najviac zábavy si teda užije Vodnár  s ostatnými extrovertmi. Vodnár a Váhy by sa na prvý pohľad mohli zdať ako protiklady, no boli by ste prekvapení, ako dobre tieto vzdušné znamenia na seba reagujú, najmä pri spoločnej podnetnej konverzácii. 

Neprehliadnite: Oheň, zem, vzduch, voda: Do ktorého živlu patrí vaše znamenie zverokruhu?

Ryby s Rakom 

Ryby sú tvorivým a súcitným znamením. Ich energia priťahuje ľudí zo všetkých oblastí života a najlepšie na tom je, že si skutočne užívajú každé spojenie, ktoré vytvoria, svojím vlastným zvláštnym spôsobom. Najviac sa však dokážu zabaviť s ľuďmi, ktorí sú emocionálne naladení na ich myšlienky a pocity. Nikto nezodpovedá tomuto popisu lepšie než práve Rak. Vždy sa postarajú o to, aby sa ten druhý nenudil, ale zabavil. 

Máte potvrdené, že vaše znamenie sa najlepšie zabaví práve so znamením, ako je uvedené vyššie?

spolu hlasovalo 156 ľudí

Áno
67
Nie
89