Presunúť na hlavný obsah

Ivane Gáborík sa narodilo druhé dievčatko: Dojímavá fotka z pôrodnice, dcérke dali prekrásne meno

Slovenské celebrity

Už sú štyria! Manželom Gáboríkovcom sa narodila druhá dcérka, Belle tak pribudla sestrička. Prominentnému páru už zagratulovalo viacero známych osobností.

S radostnou správou sa podelil čerstvý otecko - Marián Gáborík. Bývalý hokejista na Instagrame zdieľal hneď dva zábery z pôrodnice, ktoré okrem neho zachytávajú aj šťastnú mamičku Ivanu Gáborík a ich malý poklad, ktorý prišiel na svet 26. mája. 

Prečítajte si: Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský pokrstili svoju Neu: Speváčka sa perfektne zladila s dcérkou

Dievčatku dali netradičné, no krásne meno. "Vitaj v našom svete, drahá Leia," napísal Gáborík. Rodičia pohlavie bábätka tajili až do posledného momentu, rovnako urobili aj pri Belle. 

Gáboríkovcom už k narodeniu bábätka zagratulovali viaceré známe tváre, medzi nimi nechýbala Katka Jakeš, Karolína Chomisteková, Karin Haydu či Daniela Peštová. 

Neprehliadnite: Táňa Pauhofová a jej premiéra s bruškom. Tehotenstvo slovenskej herečke veľmi pristane

Sestričky zrejme budú oslavovať svoje narodeniny spoločne

Leia prišla na svet 26. mája a jej dvojročná sestrička Bella 20. mája. Dievčatá tak zrejme budú oslavovať spolu, Gáboríkovci sa teda môžu tešiť na veľké rodinné oslavy. Napríklad narodeninová oslava Belly, ktorá sa konala minulý týždeň v Trenčianskych Tepliciach, bola s tématikou zvierat a nechýbala na nej ani bohatá balónová výzdoba.

Čerstvým rodičom srdečne blahoželáme a celej rodinke prajeme veľa zdravia!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe