Presunúť na hlavný obsah

Nádherná oslava ako z rozprávky: Gáboríkovci oslávili narodeniny svojich dvoch princezničiek vo veľkom štýle

Slovenské celebrity

Tanečnica Ivana Gáborík s manželom, bývalým hokejistom, Mariánom Gáboríkom oslavovali narodeniny svojich roztomilých dvoch dcér naozaj vo veľkolepom duchu.

Po účasti v tanečnej show sa manželia Gáboríkovci naplno vrátili k plnohodnotnému času strávenému s rodinou a najmä s ich dcérami, staršou Bellou a mladšou Leilou. Čas pri deťoch letí a vidno to najmä na nich, o čom svedčí aj nedávna narodeninová oslava, na ktorej Bella oslavovala už tri roky a Leila jeden. 

Čítajte tiež: Ako hrdličky! Najromantickejší pár súčasnosti Dara Rolins a Pavel Nedvěd dôkazom toho, že láska kvitne v každom veku

Narodeninová párty ako z filmu

Určite si aj vy pamätáte z filmov tie najkrajšie narodeninové párty, ktoré sa konali pod holým nebom. No a presne jednu takú vystrojili svojim ratolestiam. Balónová párty v pastelovom duchu, nádherné stolovanie a ešte chutnejšia torta a makrónky, ktoré už na pohľad vyzerali naozaj neodolateľne. Oslava sa niesla v rozprávkovom duchu, v ktorom víla má svoje miesto. Bella totiž mala na sebe kostým víly, ktorú milujú takmer všetky dievčatká.

Bella a Leila 

Trojročná Bella a ročná Leila sú narodené koncom mája krátko po sebe a tak budú oslavovať spolu, čo je naozaj krásne. Dvojročný rozdiel medzi nimi je ideálny na to, aby sa mohli spoločne zahrať a vytvárať si svoje vlastné rozprávkové fantázie či tajomstvá. 
Ivana a Marián sa zladili do bielej a pôsobili naozaj ako harmonická rodinka, na ktorú sa veľmi dobre pozerá. 

Neprehliadnite: Dokonalé gény zdedil po rodičoch: Najstarší syn Márie Čírovej je veľký umelecký talent, na sľubnú kariéru má našliapnuté už teraz

- Najčítanejšie -