Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková porodila: Dcérke dali, podobne ako pri synovi, typické slovenské meno

Slovenské celebrity

Bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková porodila dievčatko. S manželom Michalom Navarom to oznámili svojim fanúšikom na sociálnej sieti.

Dominika Navara Cibulková prežíva so svojím manželom najšťastnejšie obdobie. K synčekovi Jakubkovi pribudla sestrička. Dominika sa po skončení kariéry profesionálnej tenistky netajila tým, že by si rada splnila sen mať vlastnú rodinu. Manželovi Michalovi Navarovi priviedla na svet najskôr syna Jakubka, z ktorého je dnes už veľký fešák a chodí už aj do škôlky. Toho tiež pripravovali na príchod sestričky a rolu staršieho bračeka.

Čítajte tiež: Baby Shower párty: Dominika Navara Cibulková prezradila pohlavie druhého bábätka

Dievčatko dostalo slovenské meno

Dominika odhalila pohlavie bábätka vo februári počas Baby shower party. Keďže miluje oslavy a rada ich organizuje, aj táto sa niesla v štýlovom duchu. Všetko ladené doružova jasne naznačovalo, že Dominike sa splnil sen o rodine. Dnes na obed oznámili, že sa im narodila Ninka. Meno volili opäť slovenské, podobne ako tomu bolo aj pri Jakubkovi.

Neprehliadnite: Známy moderátor má doma tri princezné, ktoré sú takmer totožné: Podoba jeho staršej dcéry na manželku je dychberúca

Radostnú novinu oznámili na Instagrame

Manželia oznámili radostnú novinku na sociálnej sieti Instagram, kde sa ihneď objavila vlna gratulácií, či už od známych osobností zo spoločenského života alebo fanúšikov, ktorí dvojicu radi sledujú. My v redakcii sa srdečne pripájame ku gratulácii!