Presunúť na hlavný obsah

5 tipov ako sa stanete jeho osudovou ženou: Na toto mnohokrát zabúdame a preto si nevieme udržať chlapa

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo môže byť reálnym dôvodom, prečo si nedokážete udržať chlapa? My sme zistili, čo vás v jeho očiach urobí tou osudovou.

1. Vyjadrujte vďačnosť a uznanie

Hoci to nikdy nepriznajú, muži milujú ocenenie. Keď chválite chlapa za jeho vlastnosti, osobnosť alebo veci, ktoré robí, aby ste mali pocit výnimočnosti je mu skvele.

Mohlo by vás zaujmať: Tvrdil, že ma miluje takú, aká som: Dnes odo mňa chce túto jednu vec spojenú so sexom a ja sa s tým neviem stotožniť

Brať ho ako samozrejmosť je to najhoršie, čo môžete vo vzťahu urobiť. Vždy je lepšie uznať jeho úsilie a vyjadriť vďačnosť. Bude sa cítiť milovaný a to je najzákladnejší a najjednoduchší spôsob, ako si ho udržať po svojom boku.

2. Uprednostňujte komunikáciu pred sťažnosťami

Vo vzťahu sa ľudia začnú spoznávať zvnútra. Je teda dobré pochopiť silné a slabé stránky svojho partnera. Avšak je nesprávne očakávať, že vám musí čítať myšlienky, hoci to zrejme vnímate tak, že keď to neurobí, zraňuje to vaše očakávania.

Vtedy sa väčšinou začíname sťažovať a to vo vzťahu neprinesie nič dobré. Ak chcete, aby sa váš muž naďalej zaujímal o vzťah, začnite komunikovať. Pretože len jasná komunikácia o  potrebách zabraňuje zmätku vo zväzku.

3. Rešpektujte jeho osobný priestor

Schopnosť poskytnúť partnerovi určitý priestor je nevyhnutná, ak chcete, aby bol váš vzťah úspešný. Takže neprepadajte panike, keď váš trávi čas so svojimi priateľmi alebo preč od vás. Je v poriadku povedať, že vám občas chýba. Ale neustále ho kontrolovať nie je zdravé. 

Musíte rešpektovať jeho osobný priestor a prejaviť mu svoju dôveru. To vás tiež prezentuje ako emocionálne nezávislú a sebavedomú ženu – čo väčšina mužov považuje za mimoriadne príťažlivé. 

4. Udržiavajte individuálny život mimo vzťahu

Áno pri udržiavaní vzťahu je dôležité udržiavať individuálny život aj mimo neho. Nezabudnite sa stretávať so svojimi priateľmi, sledovať svoje kariérne ciele a stať sa lepšou verziou seba v každej oblasti svojho života. Nie je v poriadku zaťažovať muža zodpovednosťou za to, aby ste boli šťastní. Udržiavať jeho záujem neznamená kontrolovať mu život alebo prijímať rozhodnutia na základe jeho súhlasu. V skutočnosti je opak pravdou. 

Ide vlastne o hlbšie pochopenie toho, že nič nemôže zhoršiť váš vzťah. Nikdy nerobte kompromisy vo veciach, ktoré vás robia jedinečnými, len aby ste potešili svoju polovičku a strávili s ňou viac času.

5. Skúšajte spolu nové veci

Skúmajte nové veci so svojím partnerom, ak chcete udržať iskru vo vzťahu nažive. Keď spolu trávite dostatok času, rozvíja sa medzi vami puto oveľa intenzívnejšie. Spoločné skúšanie nových vecí je teda jedným z najlepších spôsobov, ako znovu nadviazať spojenie a oživiť vzťah.

Neprehliadnite: Klamal mi, že na dovolenku idú len čisto muži: Jedna foto však prezradila, že o dámsku sexi spoločnosť nemali núdzu

Preskúmajte nové miesta, vrhnite sa na nové zážitky a spoločne vystúpte zo svojej komfortnej zóny. Pomôže vám zostať dlhodobou zaujímavou a nenahraditeľnou pre chlapa. Novosť a kreativita do vzväzku totiž prináša vzrušenie a potešenie. 

- Najčítanejšie -