Presunúť na hlavný obsah

Klamal mi, že na dovolenku idú len čisto muži: Jedna foto však prezradila, že o dámsku sexi spoločnosť nemali núdzu

Partnerské vzťahy

Do akej miery treba byť tolerantnou manželkou, aby ste spĺňali ideál ženy v očiach muža? A čo sa stane potom? Ten môj zneužil moju dôveru naplno a urobil zo mňa hlupaňu.

Vždy sme trávili letnú dovolenku spoločne či už ako pár alebo rodina. V jeden rok sme sa však rozhodli, že si doprajeme viac voľnosti a jednu dovolenku absolvuje môj muž čisto ako pánsku jazdu a potom na druhú pôjdeme spoločne. 

Na pánskej jazde mali byť pochopiteľne len muži

Môj muž sa pohyboval v biznis sfére a preto nebolo žiadnym prekvapením, keď mal pánsku jazdu tráviť práve s obchodnými partnermi. Nepoznala som ich, no dôverovala som mu. Nemala som najmenšie pochybnosti. Rozhodli sa stráviť päť dní na mori v Chorvátsku, kde si prenajali jachtu. Vedela som tak, že nie vždy bude mať dobrý signál a počas týchto dní sme boli v kontakte naozaj minimálne. 

Prečítajte si tiež: Ženatý kolega ma stále zvádzal: Strávila som s ním noc, potom ma pozval na dovolenku, kde chcel odo mňa šialenú vec

Na jeho firemný tablet však prišla správa 

Asi druhý večer, čo bol preč, v pracovni na jeho tablete, ktorý bol mimochodom synchronizovaný s jeho mobilom, zasvietila správa. V nej sa písalo: „Čakám ťa v hornej kabíne.“ Zobrazilo však len číslo, ktoré nebolo uložené a tak som nevedela, kto je odosielateľ. V zápätí prišla ďalšia správa. Tentokrát obrazová. Tú však nezobrazilo ako náhľad, ale len ako správu, že ide o fotografiu. Nemohla som však správy otvoriť, pretože by sa automaticky zobrazili ako prečítané a všetko by som prezradila. Chcela som počkať. Počkať na to, čo bude nasledovať potom. 
Veľakrát totiž môžu veci vyzerať nejak a v skutočnosti z toho potom vzíde nedorozumenie. Jediný spôsob, ako sa dostať k obsahu správy, bolo vyčkávať, kým si ju môj muž prečíta na svojom mobile a v tom istom momente, na sekundu presnom si ju pozrieť.

Moje predtuchy sa naplnili, na lodi neboli sami

Netrvalo dlho a správa sa označila ako prečítaná, a tak som rýchlo nazrela, čo v nej je. Musela som sa snažiť, aby presne sedeli sekundy. Na prvej fotografii bola skupinka prsnatých žien v bikinách vo vírivke s pohármi šampanského a niektoré z nich si dokonca vymieňali dotyky. V tom prišla ďalšia foto, kde už bola len jedna z nich a vnútri kabíny v póze, v ktorej si práve rozšnurovávala horný diel plaviek. 
Bola to rana pod pás. A hoci som sa odpoveď svojho muža nedozvedela, nakoľko na tablete zobrazovalo len prichádzajúce správy, bolo to aj tak jedno, pretože zo mňa urobil totálnu hlupaňu. A viete, čo je na tom najzvláštnejšie? Že chlapi si jednoducho ani nevedia dávať pozor a hneď pri prvej nevere sa prezradia. Možno je to však lepšie, ako keby ma vodil za nos dlhší čas. 

Neudržala som sa a napísala som mu správu aj ja, a to takú, že je definitívny koniec. Nie, nechcela som byť sofistikovaná žena, ktorá s tým počká do návratu domov a bude sa dovtedy tváriť, že nič nevie. Bolo mi jedno, že sa správam ako hysterka a že daná slečna sa na tom bude zabávať. Skôr či neskôr pochopí, že presne ten typ ako je ona sama, sa o pár rokov niečomu podobnému nevyhne. Chcela som jej dať pocítiť, že to, čo robí, sa jednoducho nemá. Ženy samy sebe dokážu napáchať najviac zla a škody. Taký je môj názor. 

Neprehliadnite: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Po príchode domov to chcel žehliť

K žiadnemu styku napokon vraj neprišlo, pretože moja správa ich v tom vyrušila. Aký úspech, že? Aj keď ma to v kútiku duše potešilo, nič to nemenilo na tom, že išlo o neveru a zneužitie mojej dôvery. Môj manžel to chcel najskôr vyžehliť a uhrať na to, že to bol všetko jeho obchodný partner a nie on. Napokon priznal, že s tým nápadom neprišiel naozaj on a nemohol svojim biznis partnerom povedať, že s tým nesúhlasí, chcel hrať ich hru. Čo to popili a jednoducho potom sa to zvrtlo. Priznal však, že urobil chybu. Žiaľ, jeho úspešná „biznis jazda“ ho napokon stála naše manželstvo, ale to už je vec, s ktorou sa bude musieť vysporiadať on sám.

- Najčítanejšie -