Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení majú jednu vlastnosť, ktorou si udržia muža roky: Osvojte si ju aj vy!

Partnerské vzťahy

Tajomstvo žien, ktoré si pri sebe vedia udržať chlapa je pomerne jednoduché. Nedajú dopustiť na jednu svoju vlastnosť, ktorú si dobre uvedomujú a je ich veľkou devízou.

Zabudnite na odvážny výstrih, sexi mini, či očividné flirtovanie. Ak chcete obstáť v mužskom svete, siahnite po oveľa rafinovanejšej veci. Viete, ktorá ženská zbraň je tou najsilnejšou a mužom sa z nej podlamujú kolená? Hoci si to mnohé neuvedomujeme, je to úplna maličkosť. Ide o obyčajnú vlastnosť, ktorá nás však v ich očiach, robí neobyčajnými. A navyše jedno znamenie zverokruhu, ju má akosi prirodzene danú. Patríte aj vy do tejto kategórie? 

Mohlo by vás zaujímať: Popri mne spával aj so svojou ex: Ako muži vnímajú tento typ vzťahov?

Toto ženy robí v očiach mužov neodolateľné

Sú veľmi aktívne, zbožňujú dobrodružstvá, majú rady adrenalín a radia sa do kategórie skutočne starostlivých žien, ktoré vedia, že ak má vzťah fungovať, treba pre to aj niečo robiť. Navyše sú mimoriadne vášnivé, odhodlané a je pre ne podstatné to, aby sa vo zväzku obaja partneri cítili dobre. Na tom im naozaj záleží.

Potrebujú však po svojom boku človeka, ktorý je ochotný tolerovať ich výkyvy nálad, melancholické chvíle a fázy, kedy ich rozplače aj reklama v televízii. Vzrušujúce, nespútané, milujúce a ochotné urobiť pre rodinu čokoľvek. Presne také sú ženy narodené v znamení Strelca. 

Prečítajte si: Tieto znamenia dostanú v máji šancu na nový život: V čom prekvapíte samých seba aj najbližších?

To čo ich však v očiach mužov robí jedinečnými, nie je ani jedna zo spomínaných vlastností. Je to niečo celkom iné. Sú totiž skutočne iniciatívne, vo všetkých oblastiach. Od sexu, intimity, plánovanie výletov až po zakladanie rodiny.

Majú vo veciach jasno, to čo si zaumienia zväčša aj dosiahnu a pokiaľ po niečom túžia, slovíčko nie, pre ne neexistuje. Práve toto odhodlanie a snaha robiť veci po svojom, je pre chlapov naozaj atraktívna. Pridáva im to na sexappeale a atraktivite. Muži veľmi dobre vedia, že so ženou tohto typu, sa rozhodnee nudiť nebudú. A preto ich baví veeeľmi dlho.

Patríte aj Vy, do kategórie týchto žien?

spolu hlasovalo 283 ľudí

Áno
201
Nie
82

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus