Presunúť na hlavný obsah

Originálne darčeky pre mužov s náročnejším vkusom: Ak hľadáte niečo výnimočné, ste na správnej adrese

Zábava

Darčeky pre mužov, ktorí majú radi dizajn, retro klasiku či lokálnu tvorbu. Inšpirujte sa naším výberom, čo pod stromček.

Dizajnové okuliare

Kolekcia Bone Series IX od Issey Miyake (Žilka Optik Studio) pôsobia na pohľad krehko, ale sú extrémne pevné. Kombinácia s kríženým nosníkom im dodáva rafinovanosť a potvrdzuje ich pevnosť. Obrúčky sú vyrobené z hybridného titanu, ktorý je trikrát silnejší než čistý titan a patrí k jednej z najpevnejším zliatin titanu.

Prečítajte si: Ideálne darčeky pre milovníčky krásy a umenia: Týmto si u estétiek šplhnete

Streetwearová taška 

Unisex taška FOLD BAG z dielne JAN SOCIÉTÉ od českého dizajnéra Jana Černého bola predstavená na prehliadke JAN SHOW 11. Možno s ňou manipulovať a prispôsobiť ju vlastným potrebám – hodí sa či už na cestovanie alebo do mesta. 

Niche parfum 

Dlhotrvajúca, korenistá a vegan friendly vôňa  Phénix Eau de parfum od KINTSUGI Perfumes vo vás prebudí doposiaľ ukrytý vnútorný plameň. Spája v sebe harmonickú kombináciu kože a kávy s dymom, tabakom a rímskou rascou, ktoré zjemňuje svieža mandarinka a nasladnutý ananás. 

Mohlo by vás zaujímať: Tipy na originálne darčeky pre ženu: Tieto by si chcela nájsť pod stromčekom každá

Made in USA

Exkluzívna edícia tenisiek New Balance s názvom Made in USA sa vyznačuje autentickým remeselným prístupom k výrobe a najvyššou kvalitou spracovania či starostlivo vybranými materiálmi. Sú vyrobené z prvotriedneho semišu. Kolekcia je poctou bohatej histórie a remeselným zručnostiam značky, ktorá má svoje korene v Bostone.