Presunúť na hlavný obsah

Na večierku som stretla osudovú lásku, aspoň som si to myslela: Zistila som, že s tým človekom mám roky niečo spoločné

Partnerské vzťahy

Lenke obyčajný vianočný večierok zmenil život od základov. Muž, do ktorého sa bezhlavo zaľúbila, totiž so sebou niesol niečo, z jej nie príliš idylických spomienok na minulosť.

Keď jeden večer zmení váš život od základov

Lenka pracuje dlhé roky ako marketingová manažérka. Je taký ten typický workoholik, ktorý by práci obetoval aj posledné. Na vzťahy nikdy nejaké veľké šťastie nemala a tak sa ponorila do toho, čo ju napĺňalo. Vždy si toho na seba brala príliš veľa a aj okolie to tak vnímalo, len ona si to nepriznávala.

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia

Jej osobný život veľmi dlho stagnoval, nakoľko žiaden muž nielenže nespĺňal množstvo jej požiadaviek a kritérií, ale napokon to s ňou ani neustál. Skrátka typická perfekcionistka, ktorá vždy musí mať všetko podľa svojich predstáv. Obyčajný vianočný večierok však zmenil jej život od úplných základov. 

"Najskôr som sa tam ani nechystala. Veľmi sa mi nechcelo, no nakoniec ma kamoška prehovorila. A tam sa to všetko stalo. Zoznámila som sa s mužom (bol z iného oddelenia), ktorý ma okamžite svojou charizmou dostal. A musím priznať, že toto sa mi veru nestáva. Edo bol očarujúci. Vizuálne aj správaním, prototyp chlapa, po ako som vždy túžila. Dali sme sa do reči a mala som pocit, že sme si výborne sadli."

A hoci Lenka nerobí unáhlené rozhodnutia, teraz akosi spravila výnimku a skončila s Edom u neho doma. Strávili spolu veľmi intentzívnu noc a potom ďalšie. Začali sa stretávať a ich vzťah prekvital. Len to, čo vyplávalo na povrch ju úplne dostalo.

Lenka totiž nemala úplne idylické detstvo. Jej otec mamu podvádzal a v podstate viedol dvojitý život. Mal dve rodiny. A áno, tušíte správne. Tá druhá žena bola Edova mama. Hoci Lenkin otec nebol Edovým biologickým, vlastne ho vychovával. 

"Obaja sme na to prišli úplnou náhodou, pri prezeraní starých fotografií. A zostali sme totálne paralyzovaní. Na takéto niečo sa nedá pripraviť. Vo mne to otvorilo staré rany a Edo vôbec ani len netušil, že otec mal oficiálnu manželku a mňa. Dlho sme to obaja spracovávali. Dali sme si týždeň a dohodli sme sa, že potom sa rozhodneme, čo ďalej. Napokon sme dali nášmu vzťahu šancu, povedali sme si, že za minulosť našich rodičov nenesieme zodpovednosť. Dnes čakáme bábätko a s otcom vôbec nie som ja ani Edo v kontakte."

Prečítajte si: Ženy, ktoré majú tieto tri vlastnosti sú najlepšími matkami a manželkami: Majú to naozaj vpísané v DNA

Dokázali by ste niečo takéto prijať a zmieriť sa s tým?

spolu hlasovalo 107 ľudí

Áno
85
Nie
22