Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Prehliadka Fera Mikloška prilákala celebrity: Marianna Ďurianová opäť na výslní, štýlová Emma Drobná a ďalšie

Slovenské celebrity

Na prehliadke návrhára Fera Mikloška s názvom Golden Age, ktorá sa konala v priestoroch kaštiela Pálffy sa objavilo množstvo celebrít. Aký styling zvolili na túto príležitosť a kto vás najviac zaujal?

 

 

 

Silvia Chovancová-Lakatošová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Silvia Chovancová-Lakatošová prišla na prehliadku v tylovej kruhovej sukni a saku, ktoré na jej štíhlej figúre pôsobili elegantne a štýlovo. Silvia sa rokmi vôbec nemení a vyzerá stále rovnako dobre. 

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná zvolila rafinovaný outfit v podobe transparentného overalu na telo so zdobením a blazer. K tomu čierne lodičky a výsledok je doslova dychberúci, veď posúďte sami.

Marianna Ďurianová

Moderátorka Marianna Ďurianová sa po dlhšom čase objavila v spoločnosti a pri pohľade na ňu máte pocit, že sa zastavil čas – stále vyzerá rovnako a zachováva si svoju ženskú stránku. V bielom komplete jej to pristalo a za povšimnutie stojí aj zdobený dekolt.

Zuzana Kanisová

Štylistka Zuzana Kanisová obliekla midi šaty kopírujúce postavu s nazbieranými rukávmi, najmä v oblasti ramien. Zaujímavý detail tvoril choker v tvare ruže. Elegantné, drama a nadčasové. 

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová má šmrnc a jej štýl obliekania je moderný, nadčasový a vkusný. Málokto vie nosiť plisovanú sukňu s takou ľahkosťou ako ona a ešte, aby to vyzeralo skutočne dobre. 

Natália Selveková

Podnikateľka Natália Selveková si nenechala ujsť prehliadku v dlhých šatách s rozparkom, ku ktorým obula kožené čižmy. Jednoduché a do spoločnosti ako stvorené. 

Alexandra Gachulincová

Topmodelka z Elite Bratislava Alexandra Gachulincová zvolila jednoduché čierne mini šaty s vysokými čižmami po kolená, ktoré vyzerali veľmi žensky. Červený rúž a účes sa jej veľmi hodili a spolu vytvárali zvodný look.

Gabriela Ruman

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Ruman sa v móde vyhrala a svoj styling nohavicového kostýmu s blúzkou oživila turbanom a topánkami v striebornej. V tento večer bola neprehliadnuteľná.

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová pútala pozornosť v originálnom stylingu v podobe červeného kabátu. Nedá sa nevšimnúť si aj detail v podobe kravaty, ktorá je horúcim trendom sezóny.

Lina Mayer

Speváčka Lina Mayer zvolila tvídový komplet – nohavice s vysokým pásom a top, ktorý skombinovala s čiernymi rukavičkami. Odvážny outfit a zase iný oproti ostatným hosťom. 

Kto vás svojím stylingom najviac zaujal?

spolu hlasovalo 215 ľudí