Presunúť na hlavný obsah

Tieto páry majú najinteligentnejších potomkov: Čo ich na to predurčuje?

Partnerské vzťahy

Dané dvojice majú dokonalé predpoklady na to, mať mimoriadne inteligentné deti. Predurčujú ich na to vlastnosti, postoje a vnímanie sveta. Ste medzi nimi aj vy?

Každý z astrologických živlov je obdarený svojou vlastnou jedinečnou formou inteligencie 

Pokiaľ ide o inteligenciu, začnime tým, že je dôležité chápať, že nejde o univerzálny pojem. Existuje množstvo rôznych druhov inteligencie: logická, intuitívna, praktická a emocionálna. Všetky sú dôležité svojím vlastným spôsobom.

Každý z astrologických živlov (oheň, zem, vzduch, voda) je obdarený svojou vlastnou jedinečnou formou inteligencie a každý súbor znamení, patriacich ku konkrétnemu živlu má podobný spôsob myslenia. Pozrime sa však teraz na to, ktoré dvojice majú spolu mimoriadne inteligentné deti, práve vďaka tejto skutočnosti.

Spojenie Váhy-Vodnár

Deti, ktoré sa narodia zo spojenia Váhy-Vodnár uplatňujú rozum a logiku vo svojom myslení vo väčšej miere ako ktorékoľvek iné. Ich charakteristická duševná neviazanosť im dáva dobrú objektivitu a schopnosť pozerať sa na situácie bez zaujatosti a predsudkov, čisto na základe faktov.

Čítajte tiež: Robila som mu spoločnosť na služobke: Vždy po sexe sa stala vec, vďaka ktorej ma doslova nosil až na rukách

Od útleho detstva sú ako keby popredu, najrýchlejšie uvažujúce, mimoriadne výrečné a tiež najvtipnejšie. Neskôr vynikajú vo vyvažovaní protikladných myšlienok a argumentov, čo im dáva skvelý úsudok.

Spojenie Lev-Strelec

Tieto deti majú extrémne silnú intuitívnu inteligenciu. Často ohromia okolie svojimi brilantnými, bleskurýchlymi zábleskami inšpirácie. Takisto sa radia do kategórie najsebavedomejších zo všetkých. Určite vedia, ako prinútiť ostatných, aby uverili, že sú naozaj nadaní a múdri. A oni takí aj naozaj sú.

Neprehliadnite: Typ sexu, aký žiadny muž neodmietne: Ak prídete s touto ponukou, môžete si byť isté, že bude len a len váš

Ich kľúčová mentálna sila spočíva vo vizionárskej mysli, schopnosti okamžite pochopiť čo sa deje a rozpoznať možnosti, ktoré ostatní jednoducho nevidia.

Veríte, že to v akom znamení ste sa Vy a Váš partner narodili, predurčuje inteligenciu potomkov?

spolu hlasovalo 275 ľudí

Áno
42
Nie
233