Presunúť na hlavný obsah

Najšťastnejší mesiac v roku 2024 podľa znamení: Ryby dosiahnu všetko bez námahy, jedno znamenie čaká zmena budúcnosti

Zábava

Odhalíme vám šťastný mesiac v roku 2024 pre jednotlivé znamenia zverokruhu, ktorý je ideálny na vplyvné rozhodnutia.

Baran (21.3. – 20.4.)

Pre Barana je najšťastnejší mesiac v roku 2024 hneď január. Asertívny Baran je na vrchole a tak môže sledovať svoje ciele. Čaká ho rad priaznivých udalostí a šťastných stretnutí. Výrazný pokrok nastane v profesionálnom i osobnom živote a čaká ho vzrušujúca cesta, ktorá má silný potenciál.

Čítajte tiež: Horoskop manželstva na rok 2024: Blíženci budú mať skvelú príležitosť, Panny čaká kríza kvôli niekomu tretiemu

Býk (21.4. – 20.5.)

Šťastným mesiacom pre Býka bude apríl. Býk prechádza do obdobia, kedy priťahuje finančnú hojnosť a prosperitu. V tomto mesiaci by sa nemali báť prejaviť svoje city a užívať si harmonické obdobie medzi blízkymi. 

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Najšťastnejším mesiacom v roku 2024 bude pre Blížencov september. Blíženci budú práve v tento mesiac v správnom čase na správnom mieste a čaká ich skutočne plodná spolupráca s klientmi a potenciálnymi obchodnými partnermi. V dôsledku úspechu ich čaká osobný rast a hojnosť. 

Rak (21.6. – 22.7.)

Raka čaká najpriaznivejšie obdobie v polovici roka a to konkrétne v júli. Bude to mesiac prechodov, premien a triumfov. Čaká ich harmonický vzťah, ktorý sa bude prehlbovať a bude vytvárať silné putá. 

Lev (23.7. – 22.8.)

Lev zažije pocit najväčšieho šťastia v auguste. Bude to pre nich transformačný a prosperujúci mesiac. Vďaka svojej charizme a vodcovským schopnostiam si na svoju stranu naklonia ľudí, ktorí sa postarajú o ich finančný úspech. Každý bude chcieť byť v ich blízkosti a držať si tento kontakt.

Panna (23.8. – 22.9.)

Séria šťastných udalostí a zmien čaká na Panny najmä v septembri. Ich dlhoročná práca na profesijnom i osobnom živote prinesie svoje vytúžené plody, ktoré si tak bude môcť užívať. Celková pohoda a úspech, na ktoré posledné roky trpezlivo čakala. 

Váhy (23.9. – 22.10.)

Pre Váhy sa dvere otvoria dokorán a poskytnú im nové možnosti v októbri. Ich rozhodnutia a činy budú plne v súlade s ich snami a to z nich urobí mimoriadne spokojné a šťastné bytosti. Je to tiež ideálny čas plniť si svoje sny v kariérnej oblasti, ktorá veští samý úspech. 

Škorpión (23.10. – 22.11.)

Za najšťastnejší mesiac v roku 2024 pre Škorpióna sa považuje mesiac január. Je to pre nich najideálnejší čas, ako prehĺbiť svoje citové väzby a posilniť osobné vzťahy. Je to mesiac, kedy môže Škorpión urobiť zásadné kroky vo svojom živote a zmeniť tak svoju budúcnosť. 

Strelec (23.11. – 21.12.)

Strelec zažije svoj najšťastnejší mesiac v júli. Práve vtedy sa bude môcť chopiť daného momentu či príležitosti a premeniť ju na úspech. Okrem toho ho čaká veľa náhodných stretnutí a vzrušujúcich dobrodružstiev. 

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Jún, mesiac, kedy bude môcť Kozorožec vyniknúť vo všetkých oblastiach života. Práve v tomto mesiaci dosiahne významné míľniky a vzrušujúce príležitosti, po akých vždy túžil. Popri kariérnom úspechu ich čaká harmonický vzťah, ktorý ide v súlade s ich rastom.

Vodnár (21.1. – 19.2.)

Najšťastnejším mesiacom pre Vodnárov bude v roku 2024 máj. Predošlé mesiace však budú jasne naznačovať, že ide správnou cestou a práve v máji dosiahne akúsi rovnováhu medzi pracovnou oblasťou a súkromím. Dôležité rozhodnutia bude robiť so sebaistotou a rozvahou.

Neprehliadnite: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Ryby (20.2. – 20.3.)

Ryby od začiatku roka robia všetko tak, že si pripravujú pôdu pre tie najdôležitejšie rozhodnutia v živote. Práve marec bude mesiacom, kedy sa nebudú musieť obávať a môžu sa smelo pustiť do toho, po čom vždy túžili. Bez námahy dosiahnú svoje ciele. Bude sa im dariť prudko a veľmi, ale treba v sebe nájsť aj pokoru, aby tento úspech mal aj dlhodobejší efekt.