Presunúť na hlavný obsah

Horoskop manželstva na rok 2024: Blíženci budú mať skvelú príležitosť, Panny čaká kríza kvôli niekomu tretiemu

Zábava

Najsledovanejšia a najcennejšia udalosť v živote, akou je manželstvo prináša v roku 2024 výzvu pre tieto znamenia. Kto nájde šťastie a kto, naopak, si naň bude musieť počkať?

Baran (21.3. – 20.4.)

Vhodným kandidátom na vstup do manželského zväzku je na rok 2024 znamenie Baran. Nová láska pre nich znamená niečo výnimočné, ide o človeka, ktorý je po finančnej stránke na tom lepšie ako oni a má moc urobiť z nich lepšieho človeka. Už vydatých Baranov čaká cool rok a manželstvo plné dobrodružstva v tom dobrom slova zmysle. 

Čítajte: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Býk (21.4. – 20.5.)

Býci, ktorí sú single by sa nemali báť sociálnych sietí. Práve tam na nich môže čakať spriaznená duša, ktorá má potenciál stať sa aj ich životným partnerom. Boli by ste s ním veľmi spokojní. Rok 2024 im sľubuje dobro a lásku, takže dvere sú otvorené. 

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Nezadaní Blíženci nájdu lásku prostredníctvom svojich spoločných známych a predstavovania priateľov. K svadbe môže a nemusí dôjsť, ale príležitosť bude. Z priateľského vzťahu sa postupne začne rysovať niečo viac. Daná osoba je pre vás fascinujúca a rada sa baví. Váš manželský život, Blíženci, teraz vstupuje do dlhodobého pozitívneho cyklu. Budúci rok bude ešte lepší ako tento.

Rak (21.6. – 22.7.)

Ľudia narodení v znamení Raka milujú život, ale rovnako aj sami seba. Ich vzťah s partnerom je búrlivý, vzrušujúci, stimulujúci, nepredvídateľný a nestabilný. Títo ľudia sa často stretávajú so sklamaním v láske a manželstve. Aj preto sú z neho nervózni a divní. Sú veľmi zhovorčiví, sebestační, čestní a neústupní. Majú povesť manželstva spravodlivosti a fair-play, tento rok preto nie je pre nich najvhodnejší.

Lev (23.7. – 22.8.)

Hlbšie naplnenie v milostných vzťahoch, manželstve a nájdení svojej spriaznenej duše. Lev uzatvára jednu kapitolu, aby mohol v roku 2024 vstúpiť do novej. Hľadá hlbší zmysel a svoju spriaznenú dušu, často takú, ktorá sa im bude podobať. Tento rok môže medzi nimi prísť k „mimoriadnemu“ spojeniu. Manželský život výrazne zmení ich pohľad a rok 2024 je pre nich vzrušujúcejším rokom.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tí, ktorí sú vo vzťahu alebo manželstve, tento rok nachádzajú nové romantické stimuly, avšak u niekoho tretieho mimo vzťahu. Preto, ak nie ste so svojím súčasným partnerom dohodnutí na „voľnom“ vzťahu či kompromisoch, buďte pripravení na krízu. Ak je to manželstvo, ktoré je pre vás stále v rebríčku na prvom mieste, ustojíte to a bude vám časom ešte lepšie ako predtým.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Váhy, ktoré sú vo vzťahu alebo manželstve, budú mať šťastný rok. Všetko nasvedčuje harmónii, o ktorej pred pár rokmi len snívali. Tento rok môže prísť do vášho sveta novorodenec, ktorý znásobí vašu lásku a radosť z manželstva. Nezadané Váhy čaká v otázke vzťahov transformácia, ktorá ich privedie k vzťahu s novými základmi.

Škorpión (23.10. – 22.11.)

Slobodní Škorpióni sa s najväčšou pravdepodobnosťou oženia. To však neznamená, že manželstvo bude idylické, práve naopak. S partnerom sa na mnohých frontoch nebudú zhodovať, no budú sa musieť popasovať aj s tým, čo manželský zväzok prináša. Všetko je to o komunikácii a o tom, nenechať zničiť pevné základy, na ktorých vzťah a manželstvo stojí.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Pre Strelcov bude rok 2024 úplne šťastní. Tí, ktorí už raz boli vydatí alebo ženatí, môžu vstúpiť do nového manželského zväzku tiež. Nikdy neposudzujte svojho súčasného partnera podľa toho predošlého. Pravdepodobne dôjde aj k prírastku do rodiny, ktorý prinesie radosť všetkým jeho členom. Bude to priaznivé a hrejivé obdobie, pri ktorom rodina bude pre nich to najviac. 

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Kozorožec sa v roku 2024 bude musieť popasovať s výzvou. Buď ustojí súčasný vzťah či manželstvo, alebo podľahne. V jeho živote sa totiž bude objavovať niekto, kto disponuje všetkým, o čom vždy snívali. Práve u neho dostane Kozorožec všetko to, čo mu chýba. Ktorý z týchto dvoch paralelných vzťahov prežije?

Vodnár (21.1. – 19.2.)

Rok 2024 nepraje milostným a manželským vzťahom Vodnára. Ten potrebuje veľa veľa lásky, avšak musí si uvedomiť, že do vzťahu treba priniesť niečo z oboch strán. Najskôr bude preto lepšie, aby sa vydal na cestu sebapoznania a hľadania vlastného šťastia. Iba potom bude vedieť, čo od partnera chce a čo mu vie on sám ponúknuť, aby to malo zmysel. Na veľké činy však radšej nech počká budúci rok.

Neprehliadnite: Typ inteligencie podľa znamenia zverokruhu: Vaša osobnosť odhalí, v čom ste dobrí a ako by ste to mali v živote využiť

Ryby (20.2. – 20.3.)

Ryby by sa nemali tento rok púšťať do zásadných rozhodnutí. Mali by využiť čas na prehodnotenie vzťahu alebo na jeho dokonalosť. To, čo sa bude diať, nebude podľa ich predstáv. Nebudú môcť vziať realitu do vlastných rúk, čo im bude spôsobovať nervozitu. Niekedy je však lepšie počkať, zdržať sa a nevrhať sa do vzťahu impulzívne za každú cenu. Koncom roka sa začne rysovať svetlejšia budúcnosť v oblasti vzťahov, len treba vydržať a neopúšťať sa, ale hľadať príležitosti.