Presunúť na hlavný obsah

Typ inteligencie podľa znamenia zverokruhu: Vaša osobnosť odhalí, v čom ste dobrí a ako by ste to mali v živote využiť

Zábava

Váš archetyp inteligencie je najčistejším prejavom vašej osobnosti. Ako ju vo svojom živote využiť čo najlepšie?

Baran: Implementátor

Baran má dar, že dokáže rýchlo a bystro riešiť reálne problémy a zložité úlohy. Nemusí byť pritom hlavným kreatívcom nápadov, ale dokáže skvelo manažovať svoj tím a dosiahnuť požadované ciele za určitý čas. Počúvanie podcastov a inšpirácia je pre nich najlepšou voľbou ako zdokonaliť svoje schopnosti a dosiahnuť ciele ešte rýchlejšie. 

Čítajte tiež: Najukecanejšie znamenia zverokruhu, ktorým sa nevypláca veriť: Vaše tajomstvo u nich nie je v bezpečí!

Býk: Investor

Býk sa vie rozhodovať v správnom čase na správnom mieste. Má schopnosť investovať do vecí skôr, než zažijú stagnáciu alebo úpadok. Vďaka tomu dokáže dôjsť k slušnému balíku peňazí a využiť tak situáciu na trhu. Je to šikovný investor.

Blíženec: Dôvtip

Blížencom vládne planéta inteligencie a svojím správaním potvrdzujú fakt, že vedia okúzliť vždy tam, kde niečo potrebujú získať. Svoju inteligenciu dokážu využiť na to, čo chcú dosiahnuť a to tou najľahšou formou, často s dôvtipom a humorom. Ich inteligencia má tendenciu žiariť najlepšie, keď majú publikum a sú v spoločenskom prostredí.

Rak: Intuitívny

Môžu trpieť výkyvmi nálad, ale to, v čom sú dobrí je čítanie medzi riadkami. Dokážu citovo pomôcť všade tam, kde je to potrebné a preto sa často pohybujú v oblasti, kde sa stretávajú alebo priamo pracujú s ľuďmi. Potrebujú pracovať s ľudskou dušou.

Lev: Kreatívny génius

Nemá rád, keď mu niekto hovorí, čo má a čo nemá robiť. Reč je o Levovi, ktorý je označovaný ako tvorivý génius. Sú prirodzene kreatívni a oddaní tomu, čo robia, pričom, keď sa do niečoho ponoria hlbšie, zaoberajú sa tými najminiatúrnejšími detailmi a stávajú sa z nich perfekcionisti. 

Panna: Bystrá

Panna presne vie, ako sa dostať do cieľa a byť pritom na seba hrdá. Aj keď sú dobrými tímovými hráčmi, ich inteligencia, osobnosť a kvality vyniknú najlepšie individuálne. 

Váhy: Spoločenský lezec

Sú výborní v socializácii s ľuďmi a vedia s nimi vychádzať tak, aby dosiahli spoločné ciele. V komunikácii sa vyhýbajú impulzívnosti a hľadajú vždy spravodlivosť. Klasickým spôsobom sa tak dostanú vždy na vrchol. 

Škorpión: Politik

Vedia čítať medzi riadkami a vedia, kedy čo povedať, aby dosiahli, čo chcú. Škorpióni majú povesť manipulatívnych a ovládajúcich ľudí, ale ak to robia pre dobro, môže im to pomôcť byť lepšie vnímaní ako príťažliví a charizmatickí.

Strelec: Neustále učiaci sa

Strelec sa celoživotne rád vzdeláva a ponára do hlbších myšlienok či rozhovorov. Sú dobrí rečníci, ale aj poslucháči. Radi sa dozvedajú o veciach, ktoré ich zaujmú a to z rôznych oblastí života. Majú výborný všeobecný prehľad.

Kozorožec: Generál

Kozorožci neradi prehrávajú bitky. Vždy si dajú záležať na dobre premyslenej stratégii či už v kariérnom živote, alebo v tom súkromnom. Kozorožec má väčšinou odpor k emocionálnym prejavom u seba a u iných, neberú veľmi do úvahy emócie druhých.

Vodnár: Šialený vedec

Vodnár je vždy o krok vpred a nielen o jeden. Dokonca aj v spoločnosti ľudí, ktorí sú rovnako zapálení pre veci ako oni. Je pre nich typické, že sa radi pohybujú v úzkom okruhu ľudí, ktorí sú na tom inteligenčne podobne ako oni. 

Neprehliadnite: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov

Ryby: Mystické

Často sa o nich hovorí, že sú jednou nohou v inom svete, a preto často pôsobia ako nesústredení alebo stratení v oblakoch. Je zaujímavé, že toto naladenie na kolektív vedie k brilantnej inteligencii, ktorú nemožno kvantifikovať ani vysvetliť, no napriek tomu vedie k najmimoriadnejším a najzaujímavejším výsledkom.