Presunúť na hlavný obsah

Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov

Kariéra

Na výber našej profesie má vplyv viacero vecí. Vplyv stredoškolského alebo vysokoškolského štúdia, vplyv rodiny. Poznáte to... dedko bol lekár, otec je lekár aj ty budeš lekárom... Kto v tom však nemá až také jasno, môžu opäť pomôcť aj hviezdy. Každé znamenie zverokruhu má totiž svoju vysnívanú prácu zapísanú práve v nich.

Astrologička oslovená portálom bustle.com prezradila, ktorá práca je pre ktoré znamenie zverokruhu profesijným snom, teda aspoň z pohľadu hviezd. 

Baran 

Baran túži po práci, kde by mohol viesť, sprevádzať a tlačiť ostatných k dosiahnutiu nejakej veľkej vízie. Baranovi vládne planéta Mars, rímsky boh vojny, riadi kultúru a šport bojovníkov, takže toto ohnivé znamenie si môže svoj profesijný sen splniť napríklad ako osobný tréner. Dostane tak zo seba svoju prebytočnú nahromadenú energiu. Okrem iného Barani dokážu správne motivovať, čo je pre osobného trénera jedna z hlavných osobnostných čŕt, čo poviete? 

Býk 

Býkovi vládne Venuša, bohyňa lásky a plodnosti, takže každá práca, ktorá osloví ich jemný vkus, je ideálna. Keďže je Býk tvrdohlavý a najradšej by pracoval sám v prostredí, kde sú jeho názory cenené a nespochybňované, ideálnou voľbou by bola napríklad práca potravinového kritika. Perfektné povolanie pre týchto zmyselných, no zároveň názorovo založených ľudí!

Mohlo by vás zaujímať: Znamenia zverokruhu, ktoré si dokážu užiť spolu najviac zábavy: Párty zviera ako Baran sa hodí k tomuto znameniu

Blíženec 

Blížencom vládne Merkúr, ktorý riadi všetky veci komunikácie a myslenia, takže to dáva vzdušnému znameniu navrch pri práci v odvetví, ktoré si tieto vlastnosti cení. Blíženec teda môže profesijne prosperovať v povolaní ako je napríklad učiteľ na základnej škole. Keďže majú vo vienku silnú túžbu po živote, ich nákazlivé nadšenie priťahuje deti.

Rak

Raci sú prirodzenými opatrovateľmi, takže nie je žiadnym prekvapením, že práca, ktorá najlepšie zodpovedá tomuto vodnému znameniu, je tá, ktorá kladie ostatných na prvé miesto. Majú materskú povahu, sú synonymom domova, takže opatrovateľstvo je pre nich životným naplnením. Sú vybavení súcitom aj emocionálnou inteligenciou, ľudia ich berú ako dôverníka, to je ich veľká devíza. 

Lev

Nie je nič, čo by Levy milovali viac ako pozornosť. Preto si ohnivé znamenie samozrejme vyberie povolanie, v ktorom môže byť stredobodom pozornosti. Či už to bude spev, tanec, hranie alebo iné povolanie, kde má svoje publikum, túži svetu priniesť radosť prostredníctvom svojho umenia. 

Panna 

Vždy zodpovedná a disciplinovaná Panna potrebuje prácu, ktorá je rovnako praktická ako ona. Keďže je Panna zemským znamením spojeným so šiestym domom každodenných rutín, rozpočtovania a účtov, byť účtovníčkou je pre toto organizované znamenie ideálnym pracovným naplnením. 

Váhy 

Váhy majú bystrý zrak pre všetko estetické a žiadna práca si nevyžaduje viac pozornosti k detailom ako plánovač večierkov, svadieb, podujatí. Toto vzdušné znamenie má podľa astrológa tiež dar zbližovať ľudí, takže by ste len ťažko našli niekoho, kto by sa lepšie hodil na plánovanie osláv rôzneho druhu. 

Čítajte tiež: Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré si na veľkolepú žiadosť o ruku nepotrpia: Stačí im jasný návrh, patríte medzi ne?

Škorpión 

Škorpióni sú opatrní, ak si niekoho majú vpustiť do života. Sú tiež prefíkaní, rázni, vzbudzujú rešpekt. Svoje schopnosti preto výborne zúžitkujú napríklad v práci detektíva. Škorpióni totiž odvádzajú dôkladnú prácu, skúmajú všetko okolo seba, majú silnú intuíciu a emocionálnu odolnosť. Sú teda skvelí pri riešení záhad, problémov. 

Strelec 

Strelci radi vedú podnetné rozhovory, majú silnú túžbu pomáhať druhým a to sú len dva dôvody, prečo by práve oni boli skvelí novinári. Strelec je znamením vyššieho vzdelania, cestovania a ďalekých cudzincov, teší sa z práce, ktorá je každý deň iná, K tomu patrí aj prieskum a okamžité myslenie a riešenie problémov. Novinárstvo je presne ten druh profesie, ktorá od nich vyžaduje, aby riskovali a rýchlo sa prispôsobovali novému prostrediu. 

Kozorožec 

Kozorožci, ktorí sa často považujú za najodhodlanejších vodcov zverokruhu, sa odmietajú uspokojiť s niečím menším ako s generálnym riaditeľom. Či už začnú od nuly v pozícii radového zamestnanca a stúpajú po firemnom rebríčku, tak či onak sa raz stanú generálnymi riaditeľmi. Toto zemské znamenie je predurčené k veľkosti, ale astrologička varuje, že nie vždy to ide ľahko, a vždy to niečo stojí, zvyčajne osobný život. 

Vodnár 

Vodnári sú nositeľmi ľudskosti a inovácie, takže si prirodzene vyberú povolanie, ktoré má široký vplyv, osvetu. Možno lekár, možno technologický inovátor, vynálezca. Títo ľudia nemôžu mať bežnú prácu ani žiť bežný život. Ich túžbou je urobiť zo sveta lepšie miesto aj na úkor ich voľného času

Neprehliadnite: Najukecanejšie znamenia zverokruhu, ktorým sa nevypláca veriť: Vaše tajomstvo u nich nie je v bezpečí!

Ryby

Ryby sú hlboko založené duchovné bytosti. Je pre nich dôležité vybrať si prácu, ktorá sa hodí k tomuto životnému štýlu. Podľa astrologičky Ryby dobre fungujú v duchovných odvetviach, pretože neexistujú žiadne nariadenia a žiadna autorita, ktorá by nad nimi vládla. Títo ľudia si žijú svoj profesijný sen ako jasnovidci, čarodejníci, čitatelia tarotov, médiá či astrológovia.

Tak čo, trafili sa hviezdy opäť raz do čierneho a vykonávate profesiu, ktorá zodpovedá výkladu hviezd?

spolu hlasovalo 386 ľudí

Áno
92
Nie
294

 

- Najčítanejšie -