Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do brata môjho muža: Keď na to prišla moja svokra, urobila niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo

Partnerské vzťahy

Láska občas dokáže naozaj prekvapiť. A zasiahne nás mnohokrát v tých najnevhodnejších okamihoch. Svoje o tom vie aj Lucia.

Život občas dokáže prekvapiť

Lucia sa vydávala pomerne mladá. Na dnešnú dobu rozhodne. Mala čerstvých 25, no Eda poznala roky. Chodili spolu do školy od základky až po výšku. Zaľúbili sa, ona otehotnela a niekde medzitým si povedali ÁNO. Všetko vyzeralo perfektne, ich rodiny si rozumeli a zdalo sa, že sú jeden pre druhého stvorení. Aspoň istú dobu. 

"Keď sa mi narodila Adélka, mala som pocit, že sa jeden druhému vzďaľujeme. Edo trávil čoraz viac času v práci, na služobných cestách a doma sa zdržiaval minimálne. No jeho brat Gregor sa mne a malej venoval celkom intenzívne. Býval na rovnakej ulici a takmer každý deň mi robil pri kočíkovaní spoločnosť. Dobre sme si rozumeli, skvele sme sa spolu bavili a naozaj nám to ľudsky výborne fungovalo. Miestami som dokonca mala pocit, že mi Eda nahrádza."

Prečítajte si: Ženy, ktoré majú tieto tri vlastnosti sú najlepšími matkami a manželkami: Majú to naozaj vpísané v DNA

Vzťah Lucie a Gregora sa prehlboval a puto, ktoré sa medzi nimi vytváralo začalo byť veľmi intenzívne. No a hoci to Lucia neplánovala, stalo sa niečo, s čím naozaj nepočítala. Do brata svojho muža sa bezhlavo zaľúbila. 

"Nebolo to nič plánované, vôbec som netušila prečo sa to deje samú ma to vystrašilo. No to, čo som k nemu cítila bolo celkom intenzívne. A vnímali to aj iní okolo mňa. Teda konkrétne moja svokra. Tá si všimla, že medzi mnou a Gregorom niečo vzniká. Keď mi to povedala, očakávala som, že sa bude na mňa hnevať, že bude zúriť, no ona urobila presný opak. Povedala mi, nech idem za svojím šťastím a počúvam svoje srdce."

Doteraz som nenabrala odvahu môjmu mužovi povedať, čo ku Gregorovi cítim, ale viem, že to urobím. Lebo nie je nič horšie ako žiť vo vlastnom klamstve. 

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia