Presunúť na hlavný obsah

Osvojte si trendy v milostnom živote pre rok 2024: Mindfulness, či sex cez video chat sú len začiatkom

Partnerské vzťahy

Aj sexuálna oblasť podlieha trendom, rovnako ako všetko. Čo bude v milostnom živote viesť v roku 2024?

Sexuálne skúmanie

Predtým tabuizované sexuálne témy sa čoraz častejšie stávajú súčasťou každodennej konverzácie mužov a žien, ktorí túžia ísť nad rámec klasiky a skúmať spôsoby, ako byť v tomto smere inovatívnym. V posledných rokoch sme skutočne v akejsi sexuálnej revolúcii, ktorej cieľom je naučiť sa viac ohľadom intimity a vzťahov.

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia

Hovorí, že najlepší spôsob je klásť otázky a veľa ľudí začína rozhovory s priateľmi, partnermi a odborníkmi, aby pochopili neznáme. Skupinový sex, sexuálne večierky a dokonca sexuálne workshopy sa stávajú populárnymi a viac ľudí sa na ne pýta.

Sexuálne hračky 

Tie sú populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Kvalitné nástroje a lubrikanty budú vždy v trende – najmä hračky a zariadenia, pretože je to spôsob, akým si veľa párov užíva sex. Ustupujeme sa však od falických predmetov, ktoré vyzerajú ako pohlavné orgány, teraz sú IN tie, ktoré chcete mať na nočnom stolíku a nie skryté v zásuvke. Skrátka rôzne dizajnové vychytávky, ktoré človeku urobia dobre, ale aj skvele vyzerajú.

Všímavý sex

Existuje vedomé jedenie, vedomá meditácia a dokonca aj vedomé cvičenie a teraz sa do popredia dostáva aj vedomý sex. Je o prítomnosti a užívaní si celého aktu a nie o sústredení sa na konečný cieľ alebo orgazmus. Ide o to, aby to celé bolo pomalé, vedomé a zameriava sa to na precítenie každého pocitu, takmer ako meditácia.

Prečítajte si: Ženy, ktoré majú tieto tri vlastnosti sú najlepšími matkami a manželkami: Majú to naozaj vpísané v DNA

Sexualita nie je trend, je to dôležitá súčasť toho, kým niekto je. Avšak nachádzame sa v sexuálnej revolúcii, ktorá nás všetkých povzbudzuje, aby sme preskúmali a spochybňovali, ako uvažujeme o sexualite a vlastnej identite.

Riadite sa aj v sexuálnom živote trendami?

spolu hlasovalo 131 ľudí

Áno
13
Nie
118