Presunúť na hlavný obsah

Magické číslo v roku 2024: Rok naplnenia karmického osudu, ktorý má každý z nás iný, čo nás teda čaká?

Zábava

Podľa numerológie je rok 2024 rokom, v ktorom kraľuje číslo 8. Čaká nás rast a naplnenie karmického osudu bez ohľadu na to, či je hore alebo dole. Čo presne to znamená?

Ak vás zaujíma numerológia a vo svojich životoch nedáte na čísla dopustiť, potom by ste mali vedieť, aké číslo sa spája s rokom 2024. Podľa hviezd v ňom bude dominovať číslo 8. Je stelesnením rastu, osobného rozvoja a vnútornej sily, ale čo presne to znamená v našom osude?

Čítajte tiež: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Magické číslo v roku 2024

Osmička predstavuje tento rok náš karmický osud. Toto číslo je všeobecne synonymom prosperity, rastu a úspechu. Minulý rok bol rokom výziev a skúšok, tento rok sľubuje lepšiu budúcnosť a rýchle zmeny či kroky k naplneniu predstáv. Osmičke vládne planéta Saturn, čo v preklade znamená vládca času a karmy.  Kontrola nad vlastným životom a zdravé ciele vás vedia priviesť k vytúženým cieľom a k dosiahnutiu harmónie. Spoliehajte sa hlavne na seba a nenechajte sa odradiť nikým iným. Vy sami najlepšie poznáte seba a svoje kvality. Okolie nikdy nebude také úprimné, ako si možno myslíte. Sebadôvera, zodpovedné rozhodnutia či prekonanie výziev sú aspekty, ktoré vám v tom môžu pomôcť.

Rok naplnenia karmického osudu, ktorý má každý z nás iný, čo nás teda čaká?

To, po čom tajne a dlhodobo túžime, sa môže naplniť s oveľa väčšou ľahkosťou. Platí to však aj opačne, to, čoho sa obávame a čo nám neustále leží v mysli, sa môže takisto veľmi rýchlo naplniť. Je to rok vnútornej sily, vyrovnania sa a nachádzania vnútorného pokoja. Keďže osmička je rokom cyklov, všetko, čo zažijete a čo si vytvoríte tento rok bude súvisieť aj s tým ďalším. 

Neprehliadnite: Horoskop manželstva na rok 2024: Blíženci budú mať skvelú príležitosť, Panny čaká kríza kvôli niekomu tretiemu