Presunúť na hlavný obsah

Make-up, ktorý dokonale rozjasní tvár: Tri produkty, ktoré vás privedú k vytúženej zmene

Krása

Tri beauty novinky na rozjasnenie pleti, ktoré sú ideálne na mdlú pleť a zvýraznia prirodzený tón vašej pleti.

Mdlá pleť vystavená vonkajším vplyvom počasia a stresovým faktorom nepridáva žiadnej žene na sebavedomí. Ku krajšej pleti vás privedie lepší životný štýl, starostlivosť v podobe pravidelnej beauty rutiny, ale aj vhodne zvolené make-up produkty. A práve na tie sme zamerali našu pozornosť tentokrát. Vo svete noviniek sa totiž objavili rozjasňujúce produkty, ktoré nenásilne a veľmi prirodzeným spôsobom skrášlia pleť a dodajú jej jas.

Inšpirujte sa: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Make-up, ktorý vstupuje za horizont dokonalej pleti

Nový typ make-upu, ktorý vstupuje za horizont dokonalej pleti Phyto-Teint Perfection od Sisley-Paris. To, čo ho robí výnimočným je komplex Ideal Skin Complex. Špeciálna receptúra make-upu zaistí okamžitú a intenzívnu hydratáciu pleti, vyretušuje nedokonalosti a vyhladí textúru pleti s rozjasnením jej tónu. Pleť vyzerá vo výsledku žiarivejšia a krajšia z každého uhla.

Krémový korektor zakryje nedokonalosti a zvýrazní prednosti

Krémový korektor na tvár a očné okolie All Hours Price Concealer od YSL Beauty poskytuje pleti dokonalé krytie, nesteká a pleť zároveň hydratuje. Jedným ťahom zakryjete nedokonalosti tam, kde to treba a skrášlite textúru pleti. Obsahuje 3D minerálne pigmenty, ktoré vyplnia jemné linky a nerovnomernú štruktúru pleti. Výsledkom je matný vzhľad pleti s rozjasňujúcim efektom.

Rozjasňovač s perlami odrzážajúcimi svetlo

Inovatívny rozjasňovač No Make Up Highlighter od Perricone MD (Beautysecret.sk) dodá pleti jemný svieži jas a zvýrazní kontúry tváre prirodzeným spôsobom. Rozjasnenie pleti má na svedomí prítomnosť vitamínu C a extrakt zo zázvoru, ktoré potlačia mdlú pleť. Aplikovať ho môžete spolu s krémom na celú tvár alebo samostatne len na vybrané časti pleti, ktoré prirodzene odrážajú svetlo.

Mohlo by vás zaujímať: 5 chýb, kvôli ktorým na pohľad starnete rýchlejšie: Vyhnite sa im a vráti sa vám naspäť mladistvejší vzhľad