Presunúť na hlavný obsah

Beauty produkty s antioxidantmi pre vašu pleť: Takto ju ochránite pred voľnými radikálmi a stresom

Krása

Mdlá pleť si vyžaduje dávku vitamínu C a tiež prebudenie do života v podobe rozjasnenia. Aktuálne novinky reagujú na potreby žien a potláčajú unavený vzhľad zo zimy či stresu.

Rozjasňujúce nočné sérum s vitamínom C

Nočné sérum s vitamínom C je vhodné pre mdlú, unavenú a nevýraznú pleť, ktorej chcete dopriať výrazne lepší a viditeľnejší výsledok v podobe rozjasnenia. Obsahuje čistý vitamín C prírodného pôvodu, ktorého antioxidačná sila zvyšuje jas pleti počas noci. Kyselina hyalurónová intenzívne hydratuje a vyhladzuje pokožku. Aplikujte 3-4 kvapky denne pred spánkom.

Prečítajte si: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Antioxidačné sérum s trojitou silou proti voľným radikálom

Sérum obsahuje tri silné antioxidanty ako kyselinu ferulovú, vitamín C a vitamín E, ktoré spomaľujú starnutie a pleť farebne zjednotia, krásne rozžiaria. Vďaka kyseline ferulovej je pleť chránená pred stratou pružnosti a skvelo reguluje mastnú pokožku.

Rozžiarujúci krém na očné okolie s C komplexom

Krém zmierňuje viditeľnosť tmavých kruhov v oblasti očí a cieli na sviežejší vzhľad. Okrem C komplexu obsahuje aj antioxidanty a technológiu na korekciu spomínaných tmavých kruhov, vďaka čomu je pleť povzbudená a krásne viditeľne rozjasnená.

Mohlo by vás zaujímať: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy