Presunúť na hlavný obsah

Len 13-ročná Slovenka zažiarila na Grammy 2024: Na červenom koberci vyniesla róbu od Michaely Ľuptákovej

Slovenské celebrity

Slávnostné udeľovanie hudobných cien Grammy 2024 v Los Angeles opäť prilákalo tie najväčšie hviezdy. Na červenom koberci medzi nimi zažiarila aj mladá Slovenka, speváčka Sarah C.

Len 13-ročná Slovenka zažiarila na Grammy 2024

Slovenská speváčka Sarah Caroline Ondriáš alias Sarah C sa snaží preraziť za veľkou mlákou, kde nedávno predstavila svoj nový song Careful, ktorý vznikol v produkcii s uznávaným producentom a manažérom Mannym Mirajesom. Údajne to bol to práve on, ktorý pozval Sarah na udeľovanie hudobných cien Grammy 2024. Sarah C si už od momentu prejdenia sa po červenom koberci vychutnávala celú atmosféru večera a označila ho ako splnený sen. Nečudujeme sa, v trinástich rokoch je to veľký úspech a zdá sa, že o nej ešte budeme počuť.

Čítajte viac: Fashion story z Grammy 2024: Nádherná Taylor Swift, sexi Dua Lipa, neprehliadnuteľná Kylie Minogue ďalšie

Na červenom koberci v róbe od Michaely Ľuptákovej 

Sympatické je, že Sarah C si na slávnostný večer vybrala róbu z dielne slovenskej návrhárky Michaely Ľuptákovej. Jednoduchý strih šiat kopírujúci postavu s lodičkovým výstrihom pôsobil na mladej dáme vkusne a decentne. „Myslím si, že šaty Sáre perfektne sadli nielen na telo, ale majú potrebný výraz vhodný na červený koberec,“ vyjadrila sa autorka šiat, módna návrhárka Michaela Ľuptáková. Ako nám priblížila, šaty sú z elastického žakárového úpletu so vzorom leopardích škvŕn. Silueta je veľmi ženská, verzikálne členená od kolien rozšírená a predĺžená do malej vlečky. Tento strih vyzdvihol jemnú ženskosť, ktorá práve začína kvitnúť. Jemný odtieň smotany podtrhuje nevinnný výraz,“ porozprávala nám bližšie návrhárka, ktorú sme pristihli v ateliéri vyťaženú počas nabitého pracovného dňa.

Mohlo by vás zaujímať: Zrútila by sa kráľovská rodina bez Kate? Bývalý komorník Lady Diany vidí v Middleton budúcnosť monarchie

Sarah je vychádzajúca hviezda, veľmi ma teší, že ju môžem podporiť svojou tvorbou. Atelier Michaela Ľuptáková bol prítomný na červenom koberci, čo ma skutočne teší, je to môj splnený cieľ. Sarah má krásny hlas, aj osobnosť. Myslím si, že má naozaj skvelý potenciál vo všetkých smeroch a želám jej veľa šťastia pri plnení si jej cieľov a snov,“ dodala na záver Michaela Ľuptáková.