Presunúť na hlavný obsah

Ako bývajú známe Slovenky: Rada zosúlaďujem krásu s funkčnosťou, ako to vyzerá u Kingy Puhovej?

Slovenské celebrity

Miss Universe SR 2023 nádherná a pôvabná Kinga Puhová nám ukázala ako to vyzerá u nej doma. Čisté línie, krásny minimalizmus a dokonalé detaily. Aj také je miesto, ktoré miluje.

Čo pre teba znamená domov? 

Domov je pre mňa viac ako len bydlisko. Znamená pocit istoty, bezpečia a rodinnej pohody, kde žijeme s našimi najbližšími a s rodinnými miláčikmi. Miesto, kde sa vždy rada vraciam, nech som akokoľvek ďaleko.

Prečítajte si: Herečka Lesana Krausková alias Alenka z Dunaja, vyzerá v súkromí úplne inak ako v seriáli: Spoznali by ste ju?

Riadiš sa pri zariaďovaní trendami alebo skôr intuíciou a tým, čo je ti blízke? Kde čerpáš inšpiráciu?

Pred niekoľkými rokmi som v Miláne absolvovala kurz interior dizajnu, a aj vďaka tomu vnímam dizajn z iného uhla, naučilo ma to ako svoje predstavy z hlavy premeniť na realitu v byte. A tiež ako zosúladiť krásu s funkčnosťou. 

Inšpirujem sa aj aktuálnymi trendami ale najradšej realizujem svoje predstavy a nápady. Inšpiráciu hľadám všade, kde chodím. A rada sa obklopujem aj vecami, pri ktorých sa mi vracajú spomienky.

Ktoré miesto v dome je tvoje najobľúbenejšie? 

Moje najobľúbenejšie miesto v dome je obývačka, ktorá je takým srdcom bytu. Je to miesto, kde sme všetci spolu a kde prakticky žijeme.

Ktorý dizajnový kúsok doma je tvojou najväčšou srdcovkou?

Mojou najväčšou srdcovkou je jednoznačne starožitný porcelán a krištáľ, ktorý mám po mojej babičke. Rada kombinujem moderné veci s klasickými. Dôležité je aby vytvorili harmóniu.

Máš ešte vrámci bývania nejaké vysnívané zmeny, niečo do čoho sa plánuješ najbližšie pustiť?

Áno, mám rada umenie a v budúcnosti by som rada doplnila ešte bývanie obrazmi a dekoráciami.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie nevesty leta 2023: Petra Blesáková ako femme fatale, romantická Krajčírová a neprehliadnuteľná pani Škriniarová