Presunúť na hlavný obsah

Vdova po Elvisovi Presleym, Priscilla ako hviezda Opernballu vo Viedni: Pozornosť na seba strhla v tejto róbe

Zahraničné celebrity

Čestným celebritným hosťom tohtoročného Opernballu vo Viedni sa na pozvanie rakúskeho developera Richarda Lugnera stala Priscilla Presley, vdova po slávnom Elvisovi.

Vdova po Elvisovi, Priscilla ako hviezda Operballu vo Viedni

Rakúsky developer Richard Lugner si každoročne na prestížny ples vo viedenskej opere pozýva svetoznámu celebritu, ktorá pritiahne pozornosť. V minulosti sa medzi nimi objavili Kim Kardashian, Brooke Shields, Pamela Anderson, Goldie Hawn alebo Ornella Muti. Tento rok sa všetka pozornosť točila okolo vdovy po legendárnom spevákovi, rockenrollovej hviezdy Elvisovi, Priscille Presley.

Čítajte tiež: Životopisný film Elvis ohúril Cannes, na festivale zožal viac ako desaťminútový aplauz

Priscilla Presley v striebornej róbe s mašľou z dielne Niny Ricci 

Priscilla si atmosféru Viedne užívala už od jej príletu, až po samotný plesový večer. Na Opernball prišla v striebornej róbe s čiernou mašľou z dielne Niny Ricci, ktorá kopírovala jej siluetu. K róbe zladila kabelku Balenciaga a topánky Jimmy Choo. Treba povedať, že prestížny viedenský bál si dodnes drží striktné pravidlá odievania a celkovo etikety. 

Neprehliadnite: Princezná Kate mala pre princa Georga pripravené celkom iné meno: Viete si ho predstaviť s týmto?

Viedenský Opernball patrí medzi najlukratívnejšie a najprestížnejšie plesy, čomu zodpovedá aj cena vstupenky či miesta, ktoré sa pohybujú až v niekoľkých tisíckach eur pre skupinu. Pozývaní sú významní ľudia zo spoločenskej a kultúrnej elity či politickej sféry, vrátane rakúskeho prezidenta.