Presunúť na hlavný obsah

BFF Selena Gomez a Nicola Peltz tvoria nerozlučné duo: Ich kamarátstvo prešlo náročnými chvíľami, no vždy našli cestu k sebe

Zahraničné celebrity

Aj v Hollywoode existujú skutočne pevné putá a priateľstvá, ktoré trvajú. Selena Gomez a Nicola Peltz tvoria nerozlučnú dvojku a jedna pre druhú sú tu aj v tých najťažších momentoch.

Sú pre seba ozajstnou podporou a oporou

Ak existuje jedna lekcia, ktorú sa učíme znova a znova, je to, že ženské priateľstvo je jednou z najvzácnejších vecí. A Selena Gomez a Nicola Peltz sú v tomto smere absolútne inšpiratívne. Dokazujú, že aj v Hollywoode môže vzniknúť úprimné a naozaj pevné kamarátske puto

"Hovoria, že nejde o to, čo poznáte, ale o koho poznáte. Pred niekoľkými rokmi som sa s ňou raz stretla a potom sme sa všetci vybrali na septembrové podujatie na Akadémii. Perfektne sme si sadli a prežili sme najlepšie okamihy. Odvtedy je to moja "soul sister" a to doslova", prezradila Nicola pre magazín Cosmopolitan.

Čítajte tiež: Tieto veci ste o Kim Kardashian (ne)vedeli: Jej vzorom je Jennifer Lopez, má fóbiu z fotiek od paparazzov a jej najkratšie manželstvo trvalo 72 dní

Dievčatá spolu trávia naozaj veľa času, chodia na dovolenky, cestujú, organizujú pyžamové párty. Dokonca si na dovolenke v Mexiku, dali rovnaké tetovania s nápisom "angel" a hovoria si, že sú jedne pre druhú ozajstnou spriaznenou dušou. Odkedy sa Nicola vydala, často žartujú, že sú si také blízke, že oni dve a Nicolin manžel Brooklyn Beckham sú pár.

V januári Sel zverejnila sériu fotografií s obrázkami, na ktorých je ona a Beckhamovci, s titulkom: "Fajn, volajte nás throuple #foreverplusone".

Mohlo by vás zaujímať: Kim Kardashian ako herečka: Jej herecká kariéra bude vraj pokračovať v tomto ženskom filme

Skrátka vidieť, že sa podporujú skutočne vo všetkom a sú tu jedna pre druhú aj v ťažších momentoch. Práve Selena mala nedávno náročnejšie obdobie, pričom jej priateľka bola v tých chvíľach takmer nonstop pri nej. Takú kamošku skrátka chceš mať, no nie?