Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Česko-Slovenský ples 2024: Éterická bohyňa Vica Kerekes, Lucia Hablovičová či stálica Andrea Verešová

Slovenské celebrity

V pražskom Obecnom dome sa konal jubilejný 10. ročník Česko-Slovenského plesu. Na červenom koberci zažiarili známe tváre česko-slovenskéo spoločenského života, komu to najviac pristalo?

Tradičné stretnutie významných osobností z oblasti kultúry a umenia, vedeckého, podnikateľského, diplomatického a politického života opäť pripomenul vzájomnosť a otvoril priestor na utuženie priateľských vzťahov medzi Českou republikou a Slovenskou republikou. Nenechajte si ujsť pohľad na červený koberec jubilejného 10. ročníka Česko-Slovenského plesu 2024.

 

 

Vica Kerekes

Herečka Vica Kerekes patrí medzi ženy s najsilnejším sexepílom. Na plese zažiarila v púdrovej róbe od Borisa Hanečku kopírujúcej jej krivky so striebornými detailmi. Šaty, ktoré dokonale splynuli s jej postavou doplnila výrazným červeným rúžom a lakom na nechty.

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

Moderátorka Lucia Hablovičová prišla na ples v doprovode dlhoročného priateľa, návrhára Borisa Hanečku, ktorý sa zároveň postaral o jej róbu. Strieborné šaty s výstrihom do V doplnila čelenkou vo vlasoch a clutch kabelkou tón v tóne.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová zostala verná svojej dvornej návrhárke Jane Pištejovej. Predviedla sa však v róbe v netradičnom zelenom odtieni. Róba, ktorou sa Andrea odlišovala od prítomných dám sa rozširovala do veľkej Á-čkovej sukne, pričom pás zostal zvýraznený pre zachovanie ženskosti.

Veronika a Daniela Nízlové

Speváčky a sestry Veronika a Daniela Nízlové si nenechali ujsť pozvanie na ples, kam dorazili zladené do biela. Róby s objemnými balónovými sukňami a zvýrazneným pásom evokovali strihom diorovskú éru. 

Andrea Kerestešová-Růžičková

Herečka Andrea Kerestešová-Růžičková oslnila v pastelovo žltej róbe, ktorá vniesla na ples príjemný závan sviežosti, nehy a éterickosti. Originálne, jedinečné a pôsobivé.

Kinga Puhová

Miss Universe SR 2023 Kinga Puhová prijala pozvanie na ples, kde na seba pútala pozornosť v transparentnej róbe posiatej kvetmi. Aktuálna kráľovná krásy obhájila svoj status a v nežných šatách so sladkým podtónom sa jednoznačne odlišovala. 

Kristína

Speváčka Kristína bola jednou z hlavných účinkujúcich. Na ples prišla v bielej róbe s posiatym korzetom a rukavičkami z rovnakej látky. Jednoduchá vizáž jej k tomu ladila a zachovala si svoju prirodzenosť.

Daniela Vojtasová

Miss Slovensko 2023 Daniela Vojtasová zažiarila v plesovej róbe s romantickým podtónom. Jemné výšivky a dlhá vlečka pôsobili honosne a veľmi žensky.

Jana Pištejová

Návrhárka Jana Pištejová je v plesových róbach ako doma a na tohtoročnom Česko-Slovenskom plese sa zúčastnila v krémovej róbe zo svojej dielne. Detaily v podobe šperkov pekne dotvorili celkový vzhľad a noblesu, akú si ples doslova pýta.

Karolína Mališová

Modelka a Miss Karolína Mališová predviedla pompéznu róbu s výstrihom v tvare srdca, ktorý jej krásne tvaroval dekolt. Spodok sukne zdobili veľké nahustené kvety. Plesová róba ako sa patrí.

Redaktor Juraj Dobiš mal na sebe smoking od Lombardi.

Kto sa vám najviac páči?

spolu hlasovalo 1283 ľudí