Presunúť na hlavný obsah

Sukňové obsesie: Stavte na prvky, ktoré pridávajú ženskosť a krásne formujú postavu

Móda

Sukňa je kúsok, ktorý dokáže ženskosť vyzdvihnúť naozaj na maximum. Navyše, ak zvolíte dobrý strih, viete ňou krásne vytvarovať figúru.

Mať v šatníku kvalitnú a dobre padnúcu sukňu je to isté ako vlastniť dokonalé malé čierne. Áno, každý typ postavy je špecifický, no my sme vybrali kúsky, ktoré sa so správnymi doplnkami budú hodiť každej žene. 

Jemný minimalizmus

Rovný minimalistiký strih, ktorý dokonale kopíruje siluetu je skrátka must have. A nielen na jar, takúto sukňu využijete počas celého roka. Ak máte väčšie bruško, či širšie boky siahniete po saku, ktoré nelichotivé partie krásne a efektívne skryje. 

Neprehliadnite:  Štýlové oversized košele na gombíky, ktoré budú v roku 2024 hitom: Tieto využijete v každom ročnom období

Denim, ktorý nesklame

Denim je nestarnúci, to je fakt. Práve jeansová sukňa v tomto štýle je skvelým riešením ako predviesť ženskosť, pôvab, ale zároveň sa cítiť aj pohodlne a sama sebou. Navyše ponúka neskutočnú variabilitu. Či už siahnete po lodičkách, teniskách, kozačkách alebo flip - flopoch, budete vyzerať skvele.

Nadčasová klasika

Tento strih je nadčasový a  nestarnúci. Nesie v sebe všetko, čo si pri výbere perfektne padnúcej sukne môžete priať. Ľahko vďaka nej vytvoríte office-friendly outfit, ale ja sporty look. Tu nechajte pracovať svoju fantáziu a nebojte sa odviazať. Minimalistické kúsky sú na to ako stvorené. Samotný materiál prispôsobte však svojmu životnému štýlu. 

Inšpirujte sa: Naučte sa nosiť šál ako Talianky: Takto aj overzsized kúsky budú pôsobiť krásne a zvodne