Presunúť na hlavný obsah

Vintage kožené bundy na jar 2024: Budú sa nosiť v rôznych prevedeniach, tu je výber najštýlovejších outfitov

Móda

Retro kožené bundy ovládnu jar 2024 a ak ste si doteraz nevedeli predstaviť, ako ich nosiť, máme pre vás inšpiráciu v podobe najštýlovejších outfitov.

Jarné bundy patria medzi naše najobľúbenejšie kúsky šatníka a tento rok naberú nostaglický dojem. Budú sa nosiť kožené bundy v retro štýle, ktoré svojím vintage duchom rozbijú outfit a vytvoria zaujímavé spojenia. 

Čítajte tiež: Jeansy, ktoré ovládnu jar 2024: Do týchto kúskov sa oplatí investovať

Mommy look z 90. rokov

Predĺžená bunda ležérneho strihu v kombinácii so sukňou s rozparkom a kovbojskými čižmami evokuje tak trochu štýl našich mám zo zlatej éry 90. rokov. Tento mommy look môžete oživiť kabelkou na retiazke, voľne padnutou do úrovne bokov. 

Vintage štýl s prvkami indie 

Hnedá je nová čierna a motorkárska bunda v tomto prevedení v spojitosti s farebnou košeľou pripomína indie hippie. Vintage look, ktorý naberá na sile je ideálny na bežné nosenie do mesta a dokonca aj k teplákom či voľným nohaviciam. 

Moderná klasika 

Nadčasová záležitosť. Krátke kožené bundy sa opäť vracajú na scénu v ich najrôznejších strihoch, dokonca aj v takomto minimalistickom duchu. Ak ich oblečiete k širokým klasickým kostýmovým nohaviciam, nemáte čo pokaziť. Tento look vždy obstojí v čase.

Neprehliadnite: Naučte sa nosiť šál ako Talianky: Takto aj overzsized kúsky budú pôsobiť krásne a zvodne