Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Premiéra Let's Dance 2024: Ivana Gáborík v sexi róbe strhávala na seba pozornosť, Daniela Peštová s gráciou a ďalší

Feminity TV

Najsledovanejšiu tanečnú show Let's Dance 2024 si počas premiéry nenechalo ujsť množstvo známych osobností a celebrít. Ako to vyzeralo na červenom koberci a kto všetko prišiel na priamy prenos?

Veľkolepá tanečná šou Let's Dance sa po roku s obrovským úspechom vrátila na obrazovky televízie Markíza. Úvodný priamy prenos deviateho ročníka sa v nedeľu 3. marca 2024 v oboch hlavných cieľových skupinách stal suverénne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc a doslova tak prevalcoval konkurenciu. 

Čítajte tiež: Veľkolepá tanečná show Let's Dance 2024 sa blíži: Spoznáte tanečníkov, porotu a moderátorov v dobových kostýmoch?

 

 

O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu tento rok bojujú herečky Hana Gregorová, Petra Dubayová a Anna Jakab Rakovská, speváčka Tina, topmodelka Michaela Kocianová, herci Jakub Jablonský, Juraj Bača a Juraj Loj, bývalý úspešný slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica, šéfkuchár zo šou Na nože Martin Novák a televízna redaktorská legenda Ján Tribula. Vystúpenia hodnotí odborná porota v zložení Tatiana Drexler, Adela Vinczeová, Ján Ďurovčík, ktorých v každom kole doplní špeciálny hosťujúci porotca alebo porotkyňa. Vo včerajšom úvodnom priamom prenose si na štvrtú porotcovskú stoličku sadla argentínska telenovelová legenda Facundo Arana. 

Neprehliadnite: VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová zo zákulisia Let's Dance: Nikdy som netancovala, učila som sa všetko nanovo

Od tohtotýždňového druhého kola už budú o osude súťažiacich rozhodovať aj diváci a diváčky prostredníctvom SMS hlasovania. Veľkolepými priamymi prenosmi sprevádzajú moderátori Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková, produkciu má pod palcom osvedčený tím na čele s režisérom a kreatívnym producentom Pepem Majeským.


Ivana Gáborík a Marián Gáborík


Daniela Peštová


Adam Bardy s manželkou Bibianou


Adela Vinczeová a Viktor Vincze


Zuzana Kanisová


Vratko Sirági a Anna Riebauerová


Ján Ďurovčík a Barbora Ďurovčíková


Tatiana Drexler


Facundo Arana


Jana Kovalčíková


Alexandra Gachulincová


Diana Kačurová


Denisa Klimová Dvončová


Michaela Brezovská Hlaváčková


Zuzana Kanócz


Gabriela Marcinková


Zuzana Šebová


Lucia Kačurová


Futbalista Juraj Kucka s priateľkou


Lucia Hrušková alias LucyPug


Mirka Dobiš s manželom


Naty Kerny

Pepe Majeský

Karolína Chomisteková

Róbert Jakab

Krištof Králik

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 492 ľudí