Presunúť na hlavný obsah

Športové stylingy na jar 2024, ktoré sú vo svete hitom: S týmito novinkami vás cvičebná rutina bude baviť oveľa viac

Fitness

Novinky z oblasti fitness, s ktorými vás bude vaša cvičebná rutina baviť oveľa viac. Prichádzajúca jar bude v znamení aktívneho životného štýlu a pohybu.

S prichádzajúcou jarou narastá aj chuť robiť niečo so svojím životným štýlom. Pobyt vonku a športové aktivity nás preto pohlcujú viac a preto sme u nás v redakcii vybrali novinky zo sveta aktívneho životného štýlu, s ktorými vaša cvičebná rutina získa nový rozmer a bude vás baviť oveľa viac. 

Inšpirujte sa: Tenisky, ktoré sa budú nosiť na jar 2024: Tieto jedny spôsobili vo svete ošiaľ a ženy si ich obúvajú naozaj ku všetkému

Fit inteligentný náramok, s ktorým vás to bude baviť

Fitnes náramok Samsung Galaxy Fit3 okrem fitness dát ponúka aj sledovanie zdravotných dát pre udržanie lepšieho životného štýlu. Môžete si vybrať z viac ako stovky športov a cvičení, namerané hodnoty sa automaticky ukladajú do aplikácie. Zaznamenáva nielen cvičenie, ale aj počet prejdených kilometrov pri chôdzi, počet krokov či kvalitu spánku, ale aj metriku merania srdcovej činnosti či hladinu stresu.

Celosvetový ošiaľ tenisiek, ktoré debutovali v 50. rokoch

Dizajn tenisiek, ktoré spôsobili posledné sezóny celosvetový ošiaľ. Okrem klasických bielych a čiernych sú k dostaniu rôzne limitované verzie modelov či netradičné farebné spojenia. Tenisky Samba OG adidas Originals debutovali v 50. rokoch a z ihriska sa dostali priamo do ulíc. Na presun do gymu alebo na prechádzky sú ako stvorené k akémukoľvek vášmu outfitu. 

Fitness pomôcky, s ktorými vám to pôjde ľahšie

Lopta, švihadlo, kettleball alebo iné pomôcky, ktoré vám spríjemnia cvičenie. Kettleball od Oysho je skvelým spoločníkom, ktorý oživí vašu cvičebnú rutinu a zároveň vám otvorí dvere do nových výziev. Môžete s ním praktizovať rôzne cviky a zároveň neprepínať svoje sily.

Fashion, ale funkčné športové oblečenie

Športová podprsenka funkčného materiálu DryMove™ od H&M sa prispôsobí telu a vytvára lichotivú siluetu. Fashion športové oblečenie dnes dokáže motivovať pri cvičení, ale netreba zabúdať práve na jeho funkčnosť, ktorá zabezpečí komfort. 

Neprehliadnite: Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol