Presunúť na hlavný obsah

CHANEL Makeup look Margot Robbie na večeru pred Oscarmi: Takto sa líči jedna z najkrajších žien sveta

Krása

Herečka a ambasádorka CHANEL Margot Robbie prezradila tajomstvo svojho make-up looku, v ktorom sa vydala na večeru deň pred udeľovaním cien Oscarov 2024.

Margot Robbie patrí medzi najkrajšie ženy sveta. Noc pred udeľovaním cien Oscarov si na večeru vytvorila CHANEL make-up look, o ktorý sa s nami podelila.

Čítajte viac: Najcennejšie sošky Hollywoodu Oscary 2024 sú rozdané: Rozprávková Emma Stone, neprehliadnuteľná Ariana Grande

 

„V mojom bežnom živote si robím make-up celkom jednoduchý a potom, trochu dobrodružnejší, keď je to vzhľad na červený koberec. Hrám sa s rôznymi farbami a produktami. Ale v skutočnom živote pravdepodobne používam iba 5 produktov,“ Margot Robbie.


Pleť

Na pleť aplikovala očné sérum obnovujúce žiarivosť SUBLIMAGE L’ESSENCE FONDAMENTALE YEUX a následne použila SUBLIMAGE LA CRÈME TEXTURE UNIVERSELLE Ultimate Cream.

Make-up

Ako prvý krok bola podkladová báza LA BASE MATIFIANTE Perfecting Makeup Primer Mattifying – Moisturizing. Nasledoval make-up LES BEIGES Healthy Glow Foundation Hydration a Longwear v odtieňoch B30 a BD41. Potom použila dlhotrvácny korektor LE CORRECTEUR DE CHANEL Longwear Concealer v odtieni B30 a BR32. Lícenku JOUES CONTRASTE Powder Blush v odtieni 604 Brun Rouge, bronzer LES BEIGES Travel-Size Healthy Glow Bronzing Cream in 390 Soleil Tan Bronze a multifunkčný rozjasňovač BAUME ESSENTIEL Multi-Use Glow Stick in Transparent. Pleť zafixovala púdrom POUDRE UNIVERSELLE LIBRE Natural Finish Loose Powder, odtieň 20.

Oči

STYLO OMBRE ET CONTOUR Eyeshadow – Liner – Khôl in 12 Contour Clair.
Očné tiene LES 4 OMBRES Multi-Effect Quadra Eyeshadow in 268 Candeur et Expérience.
INIMITABLE Volume – Length – Curl – Separation in 10 Noir Black.
Ceruzka na obočie BOY DE CHANEL Eyebrow Pencil v odtieni 202 Light Brown.

Pery

Na pery aplikovala HYDRA BEAUTY, výživnú starostlivosť o pery. Kontúru pier získala pomocou ceruzky na pery LE CRAYON LÈVRES Longwear v odtieňoch 180 Rouge Brique a 162 Nude Brun. A ako posledný krok naniesla rúž ROUGE ALLURE VELVET NUIT BLANCHE Luminous Matte Lip Colour v 04:00.